Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom letörölni a...

Hogyan tudom letörölni a régi, már nem használt facebook fiókjaimat?

Figyelt kérdés

Van 3 régebbi facebook fiókom amiket még kisebb koromban csináltam és már nagyon rég nem tudtam bejelentkezni ezért csináltam mindig újat viszont nagyon gáz képek vannak fent rólam(kiskori képek) és nem szeretném hogy ezeket bárki is visszatudja nézni! Van esetleg valami ötletetek, hogyan tudnám ezeket a fiókokat letörölni vagy esélytelen?

Előre is köszönöm!



2017. márc. 17. 21:38
 1/1 anonim ***** válasza:

ha legalább az e-mail címet tudod, csak a jelszót nem, akkor jelszó megváltoztatása, HA be tudsz lépni így akkor még van esély.

Ha beléptél,célszerű a képeket kitörölgetni, bár ezeknek valahol úgy is nyoma marad. A facebook fiokodat véglegesen ugy tudod törölni, ha a fenti sávban a lefelemutató kis nyíl melletti kérdőjelre nyomsz, és a gyorssúgóba beírod hogy Facebook fiok törlése, ott kiválasztod a hogyan tudom végleg törölni a facebook fiokomat? című pontot, és ha rányomsz kiad egy hosszú szöveget. Középen valahol rá tudsz arra nyomni, hogy közöld ezt velünk, majd megnyomod a fiokom törlése nevű ikont. Na ezt egy picit bonyorultan magyaráztam el, de ez a lényeg...

2017. márc. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!