Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A török családok mennyire...

A török családok mennyire fogadják be a nőket (ha az nem török)? saját tapasztalatok érdekelnének inkább

Figyelt kérdés
2017. márc. 17. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Németországban élek, nagyon sok törököt ismerek, és ezek közül néhányan német (vagy más külföldi) nővel élnek. Minden előfordul, a fiú kitagadásától kezdve a teljes elfogadásig. De inkább utóbbi a jellemző, a srácokkal ugyanis jóval megengedőbbek párválasztás szempontjából mint a lányokkal. Bár ha gazdag, vagy minimum igen jól szituált a férjjelölt, akkor azzal sincs gondjuk általában.
2017. márc. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De olyat is ismerek, hogy a srác családja hallani se akar arról, hogy a fiuk albán csajjal jár, pedig gyakorló muszlim a lány is, és még szűz is 25 évesen (100%-os infó, a feleségem közeli barátja). De ez se elég jó nekik. Szóval családfüggő.
2017. márc. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Abszolut csalad es regio fuggo a dolog. Pl. egy atlag isztambuli csaladot (vagy a nemetorszagi torokoket, akik max. a nevukben torokok lassan) nagyobb valoszinuseggel nem fog "erdekelni" a dolog, mig egy kozep-anatoliai 500 lakosu kis faluban, ahol 40 eve kulfoldit sem lattak, nem fogsz tudni megmaradni meg latogatoban sem. De pl. az en parom a vallasosabbnak mondott del-keleti regiobol jott, a csaladjanak meg sincs ezzel problemaja, mert ok meg ilyenek a kornyezet ellenere.

A dolog inkabb azon all, hogy mit latnak hogyan viszonyul hozzad a parod (tehat ha a hazassagrol kerdeznek akkor nem az a jo valasz, hogy "hat, en ezen meg annyira nem gondolkozom", mert akkor azonnal el leszel konyvelve alkalmi luvnyanak, es nem fogjak erteni a bemutasod okat), illetve arra elore keszulj fel, hogy ahhoz hogy elfogadjanak torokul kell beszelned veluk. Mashogy nem tudsz bekerulni kozejuk, mivel iszonyat ritka az, hogy valaki jol beszeljen angolul. Engem amikor parom eloszor bemutatott azt hittek eloszor, hogy nem beszelek torokul, de amint nyilvanvalova valt az ellenkezoje, rogton erezhetoen megvaltoztak felem, holott elotte is teljesen kedvesek, mosolygosak voltak, es megis :)).

2017. márc. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez az én kérdésem a férjem szerint :) :) Akkor kezdem is. :)

A férjem itt nőtt fel, szülei is itt élnek jó ideje, ismerik a magyar kultúrát, ő ide járt iskolába, tehát nem egy giroszos angolul alig beszélő bájvigyorgó alakról van szó.

A családban anyós nagyon tradicionális, após modern, de a kettő össze tud jönni, rendesek , aranyosak, segítenek, ha új recept kell, jópár kaját megtanultam főzni. De. Sajnos ott van a levegőben, hogy nem értik, hogy miért nem vagyok "konyhatündér" és hogy miért nem a főzés a hobbim :D A férjem is ilyen, de megérti, csak épp mindig enni akar, otthon anyu kissé elkényeztette, elvétve kellett melegített kaját enniük, anyuka mindig ott állt és várta a kisfia kívánságát, hogy mit főzzön, és sajnos ez mintha elvárás lenne nálam is, amellett hogy dolgozom/dolgoztam, persze. De nincs merev hozzáállás, igyekeznek megérteni, és emellett nagyon sokat segítenek.

A vallás közös, így nincs nézetkülönbség sem.

De inkább török férjet török nő válasszon (saját nemzetből saját nemzetűt) pl. a társadalmi különbségek miatt (abszolút máshogy látják Európát és az eus politikát!)

2017. márc. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!