Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A dont starve nevezetű játékba...

A dont starve nevezetű játékban kéne segítség?!

Figyelt kérdés
Arról lenne szó hogy hogyan kéne virágokat ültetni benne mert láttam már videókban de még nem jöttem rá meg még vannak benne azok a gyűrű meg A kis fadoboz de az pontosan mire valók? annyit tudok hogy egy portált hoz létre meg még ezeken kívül ha tudnátok pár tippet adni aszt megköszönném mert valahogy mindig meghalok olyan 50-60 napon
2017. márc. 18. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! :) A virágültetést nem tudom, én még nem láttam. A gyűrű meg a cuccok arra vannak, hogy egy teleportot építesz belőle, amit aktiválsz. Például ha már találkoztál Maxwell ajtajával, oda belépsz, azt hiszem 5 pályát kell teljesítened és egy pályát úgy teljesítesz, hogy egy bot segítségével megkeresed a részeit, felépíted és átteleportálsz a következő pályára. Ha ezt az 5 pályát megcsinálod akkor megkapod magát Maxwellt karakternek. Mitől halsz meg az 50-60 napnál?
2017. márc. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na és ha aktiváltam a kaput akkor az mire való? amúgy azóta már rájöttem hogy úgy kell virágot ültetni a lepke hálóval elkapsz pár lepkét és egyszerűen elülteted.
2017. márc. 25. 07:49
 3/6 anonim ***** válasza:
De hát írtam.:) Megcsinálod a pályákat és megkapod Maxwellt karakternek.
2017. márc. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én arra gondoltam hogy a saját világomba megcsinálom az mire való
2017. márc. 31. 14:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen semmire.
2017. ápr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 domes0310 válasza:
az arra való hogy vagy eldöntöd hogy megmenekülsz VAGY egy második világba lépsz az eszköztári cuccaiddal
2017. aug. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!