Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vélemények az egri Szent...

Kk00 kérdése:

Vélemények az egri Szent Lőrinc szakiskoláról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valoszinuleg ide megyek tovabbtanulni, 15. vagyok az ideiglenes rangsorban vendeglato szakon.

Vannak eloiteleteim a sulival kapcsolatban, ezert is gondoltam hogy kikerem a velemenyeteket.

Tenyleg sok cigany jar oda?

Milyen a kozossegi elet?

Milyen a golyatabor?

Milyenek a tanarok, es a programok?

Es kerlek titeket, ne csak egyszavas valaszok jojjenek, hanem fejtsetek ki bovebben, hogy miert az a velemenyetek ami:)

Koszonom ❤

14/L



2017. márc. 18. 20:27
 1/2 anonim válasza:

Szia!😊

Huhh de nagyon örülök neked.

Én is ide jelentkeztem,és fel is fognak venni ha minden jól megy.:) Csak én fodrász szakra megyek.Írtam privit ha nem baj.

2017. ápr. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hozzátéve.

Nekem eddig 3 ismerősöm jár oda,imádják a sulit.Romák alig vannak.A tanárok között van egy kettő aki nem a legkedvesebb,de a többi rendes.De ez mindenhol így van.A közösségi élet elvileg jó.

Igaz ez elég kevéske válasz,de csak ennyivel tudok szolgálni .

2017. ápr. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!