Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok ehhez hasonló anime...

Tudnátok ehhez hasonló anime filmet/sorozatot ajánlani nekem?

Figyelt kérdés
Még nagyon "kezdő" vagyok animék terén, 1 hónapja kezdtem érdeklődni irántuk. Szeretem a humorosabb-lazább (családi) animéket, de amiben jó story vonal van az is bejön. Pl. a Vándorló Palota, Summer Wars, de sorozatokból eddig még csak a Fairy Tail-t és a Kekkai Sensen-t ismerem (FT-t nézem jelenleg is, KS-ből csak pár részhez jutottam eddig). Tudtok valami hasonló(ka)t ajánlani nekem?

2017. márc. 18. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Barakamon - könnyedebb humoros sorozat

Trigun - bár ez csak az elején ilyen laza, a Kekkai Sensen eredeti alkotójának korábbi műve

Gin no Saji

2017. márc. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Full metal alchemist brotherhood, hidd el imádni fogod, egyszer egy nem animés barátomnak ajánlottam, egy hét alatt mind a 60 részt megnézte, imádta
2017. márc. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és az ajánlásokat, meg szemezgetek magamnak ezek közül :D

Amúgy a One Piece-ről mi a véleményetek?

2017. márc. 19. 14:13
 4/5 anonim válasza:
Nekem a one piece colt az első animém és nem kicsit hozta meg máshoz is a kedvem...nem mindenkinek jön be de ha az első pár rész után tetszik Akkor baromi gyorsan magába tud szippantani és nem enged el :D ja és sok mindenben hasonlít a fairy tailhez
2017. márc. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A One-Piece az egyik kedvenc animém,de hidd el,az első 100 rész meg sem közelíti a későbbieket,ha az eleje nem tetszik,nézz bele a legújabbakba;)

A kérdésre pedig:

Inuyasha

Kamigami no Asobi

Yamada-kun to 7-nin no Majo

Angel Beats!

Attack on Titan

Ao no Exorcist

Charlotte

Free!

Haikyuu!!

Kuroko no Basuke

Gintama

Hunter x Hunter

Hyouka

DanMachi

Kuroshitsuji

Natsume Yuujinchou

Noragami

Norn9

One-Punch Man

Ouran High School Host Club

Owari no Seraph

Sket Dance

Soul Eater

Sword Art Online

Nanatsu no Taizai

Toradora!

Your lie in April


Aimeaddicts-on is bírsz még találni,és hogy ha tudsz angolul akkor az Anime-Planet-en is.Priviben nyugodtan segítek,vagy még esetleg bírok még többet is írni:)

2017. ápr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!