Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondanátok olyan tipp adó...

Zoltanomarko kérdése:

Mondanátok olyan tipp adó csoportot (tippmix) ami tényleg jól működik? És profitot termel? Minimum a dupláját annak a pénznek amit belefektetsz.

Figyelt kérdés
Ha ismertek nagyon jó külföldi és belföldi csoportokat akiknek érdemes odaadni a tagság árát, kérem osszátok meg velem !

2017. márc. 20. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha végiggondolod a dolgot, akkor ilyen nem lehetséges. Pénz nem keletkezik magától.
2017. márc. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem értelek , ez miért lenne magától ? Pénzt kockáztatsz azért hogy még többet nyerj , és abszolút lehetséges . Egy jó stratégiával és hozzáértéssel miért ne .
2017. márc. 20. 10:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha olyan befektetést szeretnél, amelynél aránylag kicsi a kockázat, ott a haszon is kicsi.

A nagy haszonhoz nagy kockázat kell.

Te pedig eleve egy szerencsére épülő pénzszerzési formát keresel.

250 forint beruházással is lehet milliomos. De ehhez az kell, hogy rengeteg ember elbukja a maga 250 forintját.

Minden szerencsejátékra igaz az a tétel, hogy amivel sokat lehet nyerni, ott igen kicsi a nyerési esély.

2017. márc. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ment a zöld pont , jogos és jó hozzászólás volt , de már tapasztaltam a saját bőrömön , hogy lehetséges ebből profitot termelni. Én a saját fejem után megyek , ezért nem vagyok jó. Teljesen tisztában vagyok avval amit írtál. Veled leülnék egy kávé mellett beszélni , mert tudnék veled vitatkozni :)))
2017. márc. 20. 10:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Alapvetően szerencsejáték. GG-re fogadtam.12 meccset kiválasztottam.Sajnos a meló után már csak 4 maradt.A Bornót választottam.Bukta.Mind a többi bejött.Pedig a Bornó,meg a Szvanszi minden meccsen betalált eddig.Most a Szvanszi becsődölt.YES.
2017. márc. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Először is: nem értem, hogy miért tűzöl ki olyan célt, hogy a pénzed dupláját akarod kivenni? Ha a bank ad 1-2 % éves kamatot, akkor miért nem akarsz kevesebb, de stabilabb hasznot kitűzni magad elé?

Én már végig szörföltem a magyar tippadó oldalak nagy részét, és most külföldről veszem a tippeket aranyáron. Havonta a 15% bevétel tartható volt az elmúlt hónapokban stabilan. Persze az egyik hónap több, mint a duplája volt a befektetett összegnek, de ez nem jellemző. Mindenesetre ha "csak" 15 %-kal számolom havonta, akkor ez kamatos kamattal 500% felett van az év végére.

2017. máj. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én ebben a hónapban 18,5 % pluszban járok a csoportnak köszönhetően. Írj nekik, hogy van-e ingyenes próbaidő vagy ilyesmi


[link]

2017. jún. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!