Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Piros cipofuzo is skinheadet...

Piros cipofuzo is skinheadet jelent?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sokan szoltak be le is akartak tamadni az utcan

Rocker vagyok tobb eve rendes acelbetkos bakancs ruhak minden. Szoval kivulrol is meg belulrol is. Az acelbetkos bakancsomba piros fuzo van.(fekete a bakancs)

Viszont olvastam googlebe hogy a Skinheadek a feheret szeretik de meg a piros fuzo is kozte volt. Mindig az emberek beszolnak le skinheadeznek..

Viszont nem NEM vagyok skinhead. Van is olyan szam. Hunnia- skinhead vagyok. Cimu szambol az elso 3versszak jellemzo ram de meg se erzem magam skinheadnek. Nem vagyok fajgyulolo se.

Egyebkent nekem azert van piros fuzo a bakancsomba mert nagyon megtetszett a piros. Es rohadt jol nez ki.

Ertelmes valaszokat pliizz es az okoskodo kotekedosek hanyagoljanak..

18/L


2017. márc. 20. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
2017. márc. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A piros inkább kommunistát/punkot jelent
2017. nov. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ahogy egyszer egy ember fogalmazott: "Ha tudod a jelentését, akkor tudatosan is hord. Ha nem vagy annak az eszmének embere, ne hord."

És a piros/vörös skinhead-et/neonácit/fasisztát jelent. Csak bizonyos keretek közt jelenti a komcsit vagy a punk-ot. (a szín párokra gondolok)

2021. jan. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!