Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találok olyan naptejet,...

Hol találok olyan naptejet, ami a barnulást is meggátolja?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron is szinte csak hajnalban tudtam emiatt kimenni, mikor még nem kelt fel a nap, de vannak olyan barátaim, akikkel csak napközben tudok találkozni, így be kellene szereznem egy ilyet. Előre szólok, nem érdekelnek az olyanok, hogy: "minek? miért?" Ha nem tudsz válaszolni, ne próbálkozz, előre is köszönöm! :)

2017. márc. 23. 18:56
 1/4 anonim válasza:

Minden naptejnek ez a feladata. Ha minél kevésbé akarsz barnulni használj 50+osat.

Vagy öltözz fel mikor nagyon éget a nap. Kalap, hosszú, de vékony ing nadrág.

2017. márc. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor keresek 99%-osat....:D

Köszi!

2017. márc. 25. 20:05
 3/4 anonim válasza:
Én nagyon durván napallergiás vagyok. A gyógyszertárban megvettem a legerősebb faktorú naptejet (50+), és ha kinn vagyok, 2 óránként kenegetem magam. Ha nagyon tűz a nap, felveszek egy nagyon vékony ingecskét, hogy takarásban legyen a bőröm, kellemetlen, de az méginkább mikor hólyagosodik a bőröm a naptól. Ha hasonlóvan szenvedsz, kitartást ;) ha csak simán barnulni nem szeretnél, akkor is jók ezek a tippek, mert hófehér bőröm van nyár végére is így
2017. jún. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nekem naptej kéne, vagy valami kenhetős cucc, mert nagyon izzadós vagyok, még a legjobb dezodorral is..
2017. jún. 12. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!