Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagy baj ha friss tetoválást...

Askr2001 kérdése:

Nagy baj ha friss tetoválást nem mostam le vizzel?

Figyelt kérdés
Miután levettem a fóliát nedves papirtörlövel átkenegettem, de elfelejttem vizzel átmosni, és miután áttöröltem bekentem kenöccsel!nagy baj, vagy lesz valami baja a tetkonak, amugy az alkaromon van

2017. márc. 23. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
de ugye játék tetkóról beszélsz, 15-16 vagy és már ezt műveled magaddal, amúgy meg nem lesz baja, de miért nem követed az előírást? Rajta hagyod napokig , úgyhogy cseréled a fóliát rajta vagy mi a tököm az, meg bekenned a cuccal amit írtak, hogy ne gyulladjon be.
2017. márc. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Tetoválást nem érhet víz egy hétig!!!!

Kenegesd vazelinnel vagy bephantemnel!

2017. márc. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hülyeség, hogy nem érheti víz. Naponta többször le kell mosni. Csak áztatni nem szabad
2017. márc. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pedig nem érheti víz,mert kifakul!

Üdv:

Egy tetováló! :)

2017. márc. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jól van, akkor majd megmondom a tetoválásomnak, hogy elb.szta, és ki kellett volna fakulnia...
2017. márc. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!