Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet valakiből TEK-es?

DIsmeretlen kérdése:

Hogy lehet valakiből TEK-es?

Figyelt kérdés
Meg befolyásolja-e, hogy szemüveges vagyok? Miután befejeztem a középiskolát és kaptam egy éretségit+ szakmát azután is lehetek?

2017. márc. 23. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Aki még ezt sem találja meg, annak nem ez az életútja.
2017. márc. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés!
2017. márc. 25. 11:46
 3/8 A kérdező kommentje:
+ hozzá tenném, egyáltalán nem próbáltam meg keresni. Amint felmerült bennem ez a kérdés nem néztem utánna neten. Feljöttem erre az oldalra és rákérdeztem. Azt gondoltam értelmes választ fogok kapni, de úgy látom nem.
2017. márc. 25. 11:58
 4/8 anonim ***** válasza:

Pedig ez AZ értelmes válasz.

Tudod, a terrorista nem fog odaállni eléd, hogy:

- X Y terrorista vagyok,

- Z dátumnál merényletet tervezek elkövetni,

- Q helyen,

- M módszerrel,

- E eszközökkel,

- S db. társsal,

- D finanszírozásával.

Ezeket MIND neked kell kideríteni!

És lehetőleg előre, amikor még senki sem figyelmeztetett!

Te most annyival vagy jobb helyzetben, hogy:

- előre tudod, milyen információra van szükséged,

- és ezt az információt könnyű megszerezni.


Ja: és egy TEK-es nem lehet lusta!

2017. márc. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Még most sem kaptam választ.
2017. márc. 26. 08:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert mindenki úgy gondolja, hogy ha még ezt sem tudod kideríteni, akkor ne legyél TEK-es. Jobban járunk így mind.
2017. márc. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

1.Válaszolónak Nem értem hogy miért kell belekötni a másikba. Nem hiszem hogy mindenki mindent kitud deríteni főleg egy olyan szervezetről, ahol az információk 70-80%-a titkosított.


2. A kérdezőnek: Szerintem minimális feltétel a TEK-be való felvételhez egy rendőrtiszti fősuli. Én mentőtiszt vagyok, próbálkoztam már a TEKhez kerülni, mint ellátószemélyzet de nem volt felvétel, de mint utóbb kiderült úgyis kihalásos alapon megy a felvétel az ismeretségből. A kondidnak maximálisnak kell lenni, küzdősportban jártasnak kell lenned, illetve meg kell tanulni lőfegyverekkel bánni.A szemüvegesség lehet baj, hiszen egy-egy kivonulásnál eléggé zavaró illetve balesetveszélyes számodra. Talán a kontaktlencse elfogadható. Mindent egybevéve nagyon nehéz bejutni a TEK-be de nem lehetetlen.

2017. ápr. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. ;-)
2017. ápr. 7. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!