Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen vidékről menni az...

Milyen vidékről menni az Apáczaiba Pestre?

Figyelt kérdés
Van kollégium? Milyen a rendszer? Mi van a szülőikkel meg a szülők által aláíradnó papírokkal, ha csak a gyerek megy fel? Előre is köszi!

2017. márc. 24. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Az Apáczaiba járok, és bár ott lakom a közelben, sok osztálytársam vidékről jár be és jól bírják. Kollégium is van, bár azt csak kilencediktől fölfelé lehet kérni. A szülőknek nem is kell bemenniük, legfeljebb csak egyszer év elején, hogy megnézzék a kollégiumot. Pl. az ebédet is te fizeted be, meg minden ilyesmi. Néha van olyan, hogy hazaküldenek egy papírt hétvégén, hogy a szüleid írják alá.

Remélem tudtam segíteni.:)

2017. ápr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Jövőre én is kollégista leszek de én még csak 6.-os vagyok és én úgy hallottam hogy 7.-esek is lehetnek kollegistak
2017. ápr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Persze hogy lehetnek csak kevesen vannak de vannak
2017. máj. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!