Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért laggol a játék?

Miért laggol a játék?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy játékot és simán mennie kéne a gépígény szerint, de mégis laggol és már több játéknál is előfordult. Mi lehet a baja?
2017. márc. 25. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen játék? Milyen gép? A gépigény csak viszonítási alap, nem fedi mindig 100%-ig a valóságot.

Nekem is volt ilyen anno, a videokártya miatt nem ment egy játék, pedig a gépigény szerint elég lett volna (közepes-magas közé). Lehet, nálad is ilyen probléma van, vagy épp a proci kevés. Tényleg nehéz bármit mondani nulla információval.

2017. márc. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem a géppel van a baj, 2gb ram kell a játékhoz, nekem van 4gb és a procim is jobb mint ami kell a játékhoz
2017. márc. 25. 15:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Ki rakta össze a gépet? Nem biztos, hogy minden rendesen be van állítva. Hallani sztorikat laggról panaszkodóktól, hogy kiderül, nem is üzemelt a több százezres kártya benne, mert bénán lett összeszerelve...
2017. márc. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!