Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nógrád megyében, Salgótarjánho...

Nógrád megyében, Salgótarjánhoz minél közelebb van valamilyen airsoft pálya?

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon tetszik ez a sport, és szeretném elkezdeni valahogy, de nem csak otthon a kert végében. Keresgéltem, és csak Budapest környékén találtam pár pályát. Gondolom van még sok, csak nem olyan híres/nagy. Szóval az érdekelne milyen pályák vannak a közelben/legközelebb? Előre is köszönöm :)

2017. márc. 25. 16:37
 1/2 anonim válasza:

Sajnos hivatalosan, törványesen nem igazán van.

Feketébe haverokkal igazándiból ellehet menni erdőre, de azért észnél kell lenni.

Pásztón, ahol a régi autós mozi volt, ott szoktak hivatalosan is meccseket csinálni, de az a csapat is inkább ilyen baráti alapon létezik (rendőrök, vadászok, és az ő ismerőseik, rokonaik).

Szécsényi vagyok, de ha nagyobb meccsekre mentem, Szolnokot választottam. Ott rengeteg pálya van, rengeteg csapat, szivesen láttak mindben (hozzáteszem voltak ismerősök onnan, szóval úgy könnyebben ,,befogadtak"). Ma már időhiány miatt nem igen tudok játszani.

De lényeg a lényeg, elősször barátokat/ismerősöket, esetleg az ő barátaikat/ismerőseiket keresd fel, akik játszanak. Úgy egyszerűbb bekerülni... Nógrád megyében csapat hiányában nem feltétlen pályát kellene keresgélned, hanem inkább csapatot/társaságot

2017. márc. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én csak most kezdetem el foglalkozni a témával, de úgy láttam hogy van egy pálya Karancsságon, Area 32 névvel
2021. aug. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!