Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor jelenik meg magyarul a...

Nercy kérdése:

Mikor jelenik meg magyarul a Percy Jackson- Az Olimposz hősei: The Blood Of Olympus?

Figyelt kérdés

2017. márc. 28. 15:14
 1/6 anonim válasza:
Valószínűleg év vége felé.
2017. márc. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Jó kérdés, én még erre vonatkozóan nem láttam hivatalos álláspontot a kiadótól, de tény az is, hogy előfordul úgy is, hogy mondanak valamit, amihez képest aztán úgy késik, ahogy épp sikerül.
2017. ápr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. ápr. 16. 12:38
 4/6 anonim válasza:
azt hiszem mindig egy év telik el a könyv megjelenések között, tehát szerintem december felé lesz megvásárolható( ezt az egyik fan barátnőmtől tudom, mert én csak nem rég kezdtem el olvasni és már egy ideje várok arra hogy visszahozzák a könyvtárba a 4. részt :/ :( )
2017. ápr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az egyik résznél csak fél évet kellett várni, de mivel még nincs rá hivatalosan semmi, így jó eséllyel ez év vége lesz, igen.
2017. ápr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem azt írta a Könyvmolyképző, hogy év vége felé várható a megjelenés
2018. ápr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!