Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy faluban élek, ahol a...

Egy faluban élek, ahol a szomszédom az utcán tartja két vizsla kutyáját. Jogilag mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

A kutyák soha sincsenek kerítés mögött tartva, pedig van kerítésük és nagy telekkel rendelkeznek. Éjjelente a házunk előtt és az utcán ugatnak.Nappal végig az utcán sétálgatnak. Ha jól tudom a kutyákat kötelező kerítésen belül tartani.

Mit tehetnénk ellenük?



2017. márc. 28. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jegyzonek szolni, aki eloszor felszolitja a gazdat, majd ha nem zarja el a kutyakat, kihivja a gyepmestert es a legkozelebbi sintertelepre viszi a kutyakat.
2017. márc. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom
2017. márc. 29. 12:31
 3/8 A kérdező kommentje:
A probléma igazából még az, hogy nagyon gazdagok és a polgármester meg a hivatalba dolgozók mind a "barátai" és igy nem foglalkoznának vele
2017. márc. 30. 18:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyaltalan megprobaltad, vagy csak egyutterzest akarsz mikozben a kifogasokat keresed, hogy ne kelljen semmit csinalnod?
2017. márc. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem először próbálj meg neki szólni, de komolyan, úgy hogy tényleg felfogja, ha nem jön be, ismételd meg később és akkor még komolyabb hangvétellel
2017. ápr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

kb. három alkalommal beszéltünk velük szépen, érthetően. Azt mondták enm zárják el, mert a falu végén lakunk és hogy őket nem zavarja.

Utána megpróbáltuk erőteljesebben az sem hatott.

Ez egy kicsi falu és ők a legbefolyásosabb emberek, a polgármester barátai és amúgy üzletemberek.

Olyannak akarunk szólni akinek nincs köze a faluhoz, valami szervezet vagy nem tudom, azért kértem segitséget

2017. ápr. 3. 16:27
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem az együttérzés miatt tettem fel a kérdést.
2017. ápr. 3. 16:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez marpedig a faluban kell megoldani, arra van a jegyzo. Nem a polgarmester, a jegyzo. Egyebkent meg az utcara kihelyezett, jo massziv de iztelen hashajtoval 'megfuszerezett' husdarabokkal lehet probalkozni.
2017. ápr. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!