Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire jó a shippelés?

Mire jó a shippelés?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést főként a magát yaoistának valló egyénekhez szegezném. Értem én mit jelent, mi az. Egy időben nagyon nagy yaoista voltam. Ha jött ki új anime (yaoi vagy shounen ai) azonnal meg kellett nézni. Ha jött ki új manga azonnal el kellett olvasni. Ha jött ki új film azonnal meg kellett nézni. Ha a Kuroko no Basket-ből vagy egyébből össze párosítottunk valakiket az is rendben.

De könyörgöm! Mi ez az új shippelgetés, és mire jó? A mai 10-12 éves kislányok (mert kislányok!!) olyanok shippelnek, hogy eszem megáll! Hogy a csudába jut eszébe egy 12 éves kislánynak ilyen? Nem, itt nem a hétköznapi párokra gondolok! Micimackó és Malacka? Tom és Jerry? Komolyan! Bárki bárm,ilyen yaoista, erről a kettőről egy aranyos mese jut eszünkbe, amit ovisan és kicsiként néztünk! Hogy lehet valaki ennyire beteg, hogy ezeket shippelgetni, és kicsit sem intim pózokban mutatják őket? Felraknak csoportokban olyan képeket is, ahol két birkózót mutatnak és más shippelik őket? Két birkózót, akiknek az az életük, és száz százalékban csak birkóznak semmi egyéb! De nem, kiírják, hogy biztos ez után ez meg ez volt! Kiírják facebook csoportba a 10-12 éves kislányok, hogy "úristen-úristen! A két fiú társam (akiket még nevén is nevez) lepacsiztak, tuti, hogy titokban járnak, úristen!" És ennél még durvább, extrém durva történeteket?

Mit éreztek mondjátok meg őszintén! 10-12 évesen Micimackóékra élveztek? Alaptalan dolgokat állítotok az osztálytársatokról? Két birkózóról olyanokat terjesztetek, hogy ők együtt járnak?

12 évesen egyáltalán hogy jut ilyen az eszetekbe? 12 évesen olyanokat shippeltek, hogy az eszméletlen! Mégis mit és hogyan láthattok meg benne?

Ne is haragudjatok, de igen. Yaoista voltam, vagyok, egyáltalán nincs ellenemre a műfaj. De ti, igen ti kis apró kislányok amit műveltek szánalmas és undorító! Mondjátok meg, mégis mire jó ez nektek?



2017. márc. 30. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez engem is nagyon érdekelne egy két csoportba én is olyanokat láttok hogy a fejemet fogom valószínűleg már nem tudnak honnan shippelhető párokat találni így ezeket használják fel
2017. márc. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a kombinálás ;)
2017. márc. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hát igen. Szerintem lehet fiút fiúval shippelni, de az azért már nagyon gáz, hogy kiskorunk meseszereplőit shippelik. Basszus, ilyet látok és úgy érzem, hogy a gyerekkorom a kukába lett dobva...

Az nézzen ilyet, aki szellemileg elég érett. Szerintem a kor nem erény csak állapot, viszont az nagyon fontos, hogy agyban hány éves vagy.

Én is szeretem a yaoit, shippelem pl: (most csak mondok valamit) Usagi-t és Misakit, de ilyen, hogy Micimackó meg Malacka....

De tényleg amikor ilyet látok, valami úgy mintha törne bennem...

2017. máj. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedet olvasva felmerül bennem, hogy mégis milyen facebook csoportokban vagy tag, ahol ilyeneket látsz. Én szoktam shipelni párokat, sokat sokfélét de még életembe nem futottam bele micimackó és malacka képekbe... de még a google se dob ki rá semmit.

Igazából csak arra akarok kilyukadni, hogy miért vagy olyan csoport tagja, ahol ilyen dolgokért "rajonganak"? Neked is jobb, hogy nem találkoznál ilyennel, nekik is jobb lenne, hogy nem vagy tagja olyan csoportnak, ahol utálod a shippelt párokat....

A másik, most őszintén a 10 12 évesek ízlésén vagy ennyire kiakadva? Őszintén ők még gyerekek (az én szemembe mindenképpen) nem kell ezen ennyit kattogni. Majd elmúlik náluk. Meséket shipelnek, mivel meséket szeretnek. Plusz valószínűleg túl korán ismerkedtek meg ezzel a témával...

De ezzel nem lehet mmit tenni, mint írtam elmúlik.

Felesleges ennyire felidegesíteni magad ezen, mikor téged nem is érint. Engem teljesen hidegen hagy, hogy ha valaki olyan párt shippel, akit én el sem tudok képzelni. Furának gondolom? Nyilván, de különböző emberek vagyunk és túllépek rajta elvégre az én lelkemben ezzel nem okoz törést.

2017. máj. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!