Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Cutss CSGO Replika pillangókés...

Cutss CSGO Replika pillangókés-t rendeltem és nincs kiélezve, szóval ez egy tanuló kés trükkökhöz és ezt lehet magamnál tartani?

Figyelt kérdés
kb egy kenőkéshez lehetne hasonlítani!

2017. ápr. 1. 19:31
 1/2 anonim válasza:

Mivel nem veszélyes, nagyjából ugyanazok a szabályok vonatkoznak rá, mint egy levélnyitó "késre."

Magadnál tartani szabályos, viszont ajánlott nem tenni, vagy ha igen is, akkor dupla csomagolásban, (tehát saját tartója és az egy külön rekeszben,) mivel ha a rendőr leállít, akkor bár megbüntetni nem fog, sokkal több idő magyarázkodni, mint elmondani neki, hogy duplacsomagolásban szállítod az élezetlen késedet, amire nem mondhat semmit.

Megjegyezném, hogy azért sem célszerű elővenni, mert pár ember érzékeny a látványra, illetve megtévesztésnek vehető, ami bűncselekmény. (Aki nincs közel, nem látja, hogy tompa.)


PS.: Én is most rendeltem egy ilyet, eddig csak a Benchmade 42-es koppintásait használtam, de ez most nagyon megtetszett! :)

2017. jún. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Sziasztok, bocsánat hogy itt kérdezem csak nem találtam más kérdést ami ehhez a weboldalhoz tartozik

Lehet 18 éven alul rendelni? A weboldalukon azt írták hogy pár országban lehetséges szülői engedéllyel rendelni de nem akarom kockáztatni. Ha nem legfeljebb szülő nevével rendelem meg, és ők át tudják venni, csak kíváncsi voltam. Köszi!

2018. aug. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!