Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítsen valaki! Mit tegyek?...

Segítsen valaki! Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Már azon a szinten vagyok, hogy nincs értelme élnem. Mindenki boldog körülöttem, mindenkinek lett barátnője vagy barátja. Akiket egykor barátaimnak neveztem azok nem törődnek velem.. nem tudom én talán rossz ember vagyok?Bennem van a hiba? Mert már komolyan nem értem, hogy fordult az életem ilyen rosszra.. a tanulás nem megy és nem érdekel, hétvégén nem hív senki sehova, csak ülök a szobámba.. ja és már menstruációm sem volt december óta (nem voltam fiúval) orvoshoz nem merek elmenni és ezt anyunak is mondtam.. nem tudom, hogy mihez kezdjek..kérem valaki segítsen vagy adjon valami tanácsot, hogy mit tegyek :(

akik negatív kommentet akarnak írni azok ne írjanak inkább, köszönöm



2017. ápr. 1. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Megértem pontosan ilyen helyzetbe vagyok csak nekem még pluszba munkahelykeresés megy de azzal is csak szenvedek itthon ülök naphosszat..nem vagy egyedül. Azért a dokihoz csak el kellene menned de meglehet a stressztől nem jön meg.

20L

2017. ápr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem alszol eleget és nem normálisan élsz.

Nem mozogsz eleget és nem normálisan táplálkozol.

Mi a hobbid? Eddig hogy töltötted az időd? Mi változott meg?

2017. ápr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!