Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Baj, hogy egy napot lógok a...

Baj, hogy egy napot lógok a suliból? A barátnőmnél leszek egy jó hosszú hétvégén jövőhéten, és pénteken már nem lennék itthon.

Figyelt kérdés
A szüleim természetesen tudnak róla, azzal nincs gond. Adnak is rá igazolást, velük le van beszélve ez. Ha a suliban rákérdez egy tanár, van hozzá köze, hogy miért voltam távol?
2010. máj. 12. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez még csak nem is igazi lógás, hiszen a szüleid tudnak róla, és igazolva lesz. Egyszer belefér, a felnőttek is kivesznek néha egy nap szabit :)
2010. máj. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

annyihoz van köze igazából, hogy "családi okok" mondasz egy ilyet és kész :D ott az igazolás, többhöz nincs köze

ha valami, akkor el kellett mennetek

2010. máj. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor ezzel szerintem meg is van oldva :)
2010. máj. 12. 16:51
 4/6 anonim ***** válasza:
igenigen a családi okok a legjobb , de a tanárokat nem fogja annyira érdekelni csak hogy legyen róla igazolás ,ha nagyon szívatós akkor még max felhívja a szüleidet , hogy biztos , hogy a szüleid írták és kész emiatt ne aggódj.
2010. máj. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, barátomhoz mentek az egyetemre meg koliba pár napra, de én orvosival igazoltam:) nem akartam ezért elhasználni a szülőit.Egyszer rákrédezett mikor mondtam h nem leszek jövőhéten, mondtam h családi elfoglaltság:D nem mondott semmit, pedig orvosi igazolást vittem xD
2010. máj. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, csak utána eszembe jutott, hogy mi van, ha tovább kérdezősködnek... mert az osztályfőnököm olyan *sóhajt* De szerintem elég ennyi is. :D Csak furán fog kijönni, hogy utána hónap végén meg kétnapos osztálykirándulás, és oda nem megyek el. A tavalyin se éreztem jól magamat, a barátnőmmel meg jobb lenni :D
2010. máj. 12. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!