Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a BMW 535d...

Mi a véleményetek a BMW 535d E60-ról?

Figyelt kérdés
Szervízigényes? Mennyire megbízható? Van esetleg valami szériahibája?

2017. ápr. 3. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Tarkopasz fej és aranyfuksz nélkül nem indul be, az ablakon keresztül nem látszanak jól az elsőbbségadás és sebességkorlátozó táblák, a zebrán nem működik a fék és a fényszóró is csak akkor, ha levillogni akarsz valakit.
2017. ápr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ilyen válaszra számítottam !
2017. ápr. 3. 16:56
 3/5 anonim válasza:
E60 legmegbízhatóbb motorja szerintem, de amúgy az E60 a legszervíz igényesebb BMW az összes közül, megbízható ,de prémiumkategória, tehát meg kell fizetni az árát a vásárláskor és a szervizben is.
2017. ápr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. ápr. 4. 16:12
 5/5 anonim válasza:
Nekem 530dm volt 700000 km-el bontottam végul, elment volna még millión felul lazán, de lecseréltem és jobbnak láttam szétbontani az autót, mert tobb lóvé jott így belole, mintha eladtam volna egészben, mert valljuk be az ember nem szivesen vesz 300k km feletti autót. A véleményem? isteni! a motor brutális az autó szép volt és a menetteljesítmény is káprázat. 250k kmel vettem kulfoldrol és hát egy pár dolog volt vele, komplett turbócsere volt mingyárt mikor behoztam, de a motorja nem pár kilométerekre volt tervezve. igazi utazóautó tágas kényelmes szép masszív nekem az egyik kedvenckém. ha torodsz vele meghálálja. 220km/h -t is remekul bírta szóval nagyon rendben volt a sor hatos dízel.
2017. nov. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!