Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegywk az eletemmel?

Mit tegywk az eletemmel?

Figyelt kérdés

Nem tudom miben vagyok jo( van egy par dolog) de en arra gondolok hogy amit szeretek is csinalni, es mar rosszul vagyok hogy a korulottem levoktol megesz a sarga irigyseg mert mindegyikuk jobb, gazdagabb, sikeresebb az elet teruletein, ugy erzem hogy feleslegesen tanulok mert csak tanulassal semmire nem viszem majd es keresnem kene valamit amit elkezdek es elvezem es arra torekednek benne hogy jobb es jobb legyek de sajnos ilyet nem talalok.

Elegge levagyok torve, ha nem jon ossze nekem az elet szerintem akkor vegzek magammal mert nem akarok hajlektalan lenni aki a kutyanak se kell ennel a halal is jobb.

18F


2017. ápr. 3. 21:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Ismeros erzes mm h nem tudod mit kezdj magaddal, szerintem eloszor is tuzz ki celokat pl azt veszem ki h sikeres es gazdag akarsz lenni, ha nem is talalsz olyan munkat amit szeretsz, valassz olyat amiben sokat kereshetsz es dolgozz rajta

Ha pl matek info vagy fizika megy akkor menj egy szimpatikus mernok szakra ha tori, idegen nyelvek akkor kozgaz menedzser szakok kozul valasz. Ongyilkos ne legyel mert elobb utobb ugy is meghalsz esetleg ha csovi leszel akkor gondold az de ne ad fel probalkozas nelkul.

2017. ápr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!