Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy önfelhúzós óra károsodhat,...

Egy önfelhúzós óra károsodhat, ha kislabdát hajítok?

Figyelt kérdés
Bal kézen hordom és bal kezes vagyok és ballal is dobok. Ugyebár a mozgástól forog benne a röpsúly, és elég nagy lendületet kaphat ha labdát hajigálok. Károsodhat ettől a mechanikája?

2017. ápr. 6. 13:45
 1/4 Crisopher ***** válasza:
100%
Ha jól összerakott, minőségi óráról van szó, akkor semmiképpen sem szabad, hogy ez károsítsa. Ennél sokkal többet ki kell bírnia a mechanikájának.
2017. ápr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. ápr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Egy önfelhúzós óra károsodhat, ha kislabdát hajítok?"


Igen, de csak, ha földet ér. Elenged a szíj, lerepül a csuklódról, repül a labda után. Számtalanszor láttam már ilyet...

2017. ápr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy Seiko 21 köves automatic karórám van, az is ilyen röpsúllyal van felhúzva. Elég sok rezgésnek, erőnek, gyorsulásnak volt már kitéve és teljesen jól működik most is.
2017. szept. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!