Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha steamen megvan egy játék,...

Ha steamen megvan egy játék, amit megosztottam, másik barátnak is megvan, ő megosztotta velem, akkor az úgy működik, hogy egyszerre használjuk, hogy az első barátom használja az én könyvtáramban lévőt én meg használom, amit nekem osztottak meg?

Figyelt kérdés

Remélem érthető a kérdés.

1. Barát: Jani

2. Barát: Bálint

Játék GTA V

Ezeket csak random találtam ki, hátha érthetőbb lesz.

Szóval nekem megvan a GTA V, Janinak nincs, szeretnénk egyszerre játszani, én megosztottam neki családi megosztással, de ugye ha én játszok, akkor ő nem tud, mert igy nem engedi. De Bálint megosztotta nekem, és ha Jani játszik azzal, amit én osztottam meg, akkor közben tudok azzal játszani, amit Bálint osztott meg nekem?



2017. ápr. 6. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, hogy értem amit mondani akarsz, de nem hiszem, hogy működne. Mivel egy accountot csak egy ember használhat. Az addig oké, hogy Jani használja a te játékodat megosztással. De amikor te használnád Bálint játékát, az is a te accountodon keresztül futna, így Jani már nem tudna tovább játszani. Egy valami működhetne. Te játszod a saját játékodat és Bálint megosztja a játékát Janival. De egyszerre mindhárman nem tudtok játszani.
2017. ápr. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Csak ketten szeretnénk játszani, én, meg Jani..

Köszi a választ! :)

2017. ápr. 7. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!