Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Küldhetek Amerikába csomagban...

Küldhetek Amerikába csomagban alkoholt?

Figyelt kérdés
Nászajándékba lenne a kint élő rokonoknak. Tokajira vagy pezsgőre gondoltam. Kiküldhetem? Olvastam olyat, hogy van ahol a csokit se lehetett. Italt lehet?

2017. ápr. 7. 12:08
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és gyerek dvd-vel kapcsolatban is ez lenne a kérdés.
2017. ápr. 7. 12:23
 2/13 Mojjo ***** válasza:
100%
Az alkoholról fogalmam sincs, de ha DVD film, akkor egy kettes régiókódú DVD-nek rendkívül örülhetnek Amerikában.
2017. ápr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Postán? Azt küldesz, amit szeretnél. A DVD-t tényleg gondolod meg :)
2017. ápr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az R2-es DVD-t is elviszik az asztali számítógépeken található médialejátszók bárhol a világon.
2017. ápr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Mojjo ***** válasza:
51%
@4: Nem tudom, más hogyan van vele, de én a legritkább esetben akarom a DVD filmeket a számítógépen nézni. :)
2017. ápr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor biztosan hallottál már HDMI kábelről is.
2017. ápr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Mojjo ***** válasza:
@6: végülis ja, lehet svédtornázni is ilyesmivel. Kevéssé chill, de lehetni lehet.
2017. ápr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát igen, magyar szinkronos R1 DVD-t is lehet keresni. Lehet, de találni nem lehet.
2017. ápr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Mojjo ***** válasza:
@8: senki nem is állított mást.
2017. ápr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A DVD-vel varjal egy kicsit es csinalj egy kis utannyomozast, nehogy feleslegesen kidobd erte a penzed.


En USAban elek, otthon egy elborult pillanatomban megvettem az Uvegtigris egyik reszet DVD-n es buszken hoztam ide vissza. A Sony DVD lejatszonk nem tud vele mit kezdeni, a Panasonic DVD lejatszonk nem tud vele mit kezdeni. A Macintosh gepek nem tudjak lejatszani.

Van egy PC, ami lejatszotta volna, de ott a lejatszonak at kellett volna valtani a kodjat, es ilyen kodvaltoztatast csak 5x enged a gep es utana nem tobbet.

Van egy masik PC amibe vettunk egy hiperszuper DVD/BR meghajtot, ami ugyan le tudja jatszani a filmet, de azt a PC-t a helye miatt nagyon korulmenyes a tevere csatlakoztatni es a hang sem lesz az igazi, mert a PC-nek egy sima hangkartyaja van, se dolby, se 5.1 se semmi...


Pia:


A sima amerikai posta (USPS) NEM szallit alkoholt, ugyhogy otthon ne add fel a csomagot a postan, mert azt a USPS hozza ki, es eszreveszik ha folyadek van benne es visszakuldik a feladonak. Nemcsak alkoholt, parfumot sem lehet veluk szallitani. Marad a FedEx vagy a UPS...az viszont nem lesz olcso :(


lehet hogy jobban jarsz, ha USA pia kuldo szolgaltatot keresel, online kifizeted a piat ok meg elkuldik a cimzettnek es mellekelnek egy levelet, amit te elore megirsz nekik.

2017. ápr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!