Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Általános iskolában nem sok...

Általános iskolában nem sok kedvem van verekedni ezért inkább egy kisebb bicskát szívesen bevinnék. Lehetne az hogyha esetleg valaki rám támad akkor azt használjam?

Figyelt kérdés
Általános iskolában nem sok kedvem van verekedni ezért inkább egy kisebb bicskát szívesen bevinnék.Lehetne az hogyha esetleg valaki rám támad akkor azt használjam? Arra gondoltam hogy majd HA ESETLEG KÉNE használjam és sebet ejtenék rajta akkor azért én nem vagyok hibás ugye?? Meg persze nem kezdeményezek

2017. ápr. 7. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
De, te lennél a hibás és nem úsznád meg. Az önvédelem mértéke nem haladhatja meg a támadást, ha valaki puszta kézzel támad rád és te késsel védekezel akkor téged biztos el fognak ítélni (bentlakásos javítóintézet a vége ahová a fiatalkorú elítélteket viszik).
2017. ápr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ne csinálj ilyeneket, főleg ne általánosban, tök mindegy ki kezdte nálad volt a kés, hacsak ketten vagytok, akkor rád lesz kenve az egész és komoly problémákat okozhat még mind a szüleid mind a te számodra

ne vigyél bicskát az iskolába!

2017. ápr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2017. ápr. 9. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!