Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen ifjúsági-könyvsorozat...

Milyen ifjúsági-könyvsorozat vagy tinédzser-ről szóló könyveket tudnátok ajánlani? Ha lehet főként Leiner Laurától de lehet más is!

Figyelt kérdés
Sziasztok!^-^ Tudni kell rólam,hogy én nagy SzJG rajongó vagyok. Ez a könyv egyszerűen kimondhatatlanul tetszett nagyon megkedveltem az olvasást, mert eddig amielött ezt el nem olvastam nem nagyon nyúltam a könyvekhez mert az volt a véleményem róla, hogy nagyon unalmasak és türelem kéne hozzájuk. DE! Ez ma már nem így van amióta az SzJG-t elolvastam azóta a véleményem teljesen megváltozott! Viszont egyszerűen nem bírom elfelejteni valahogy mindig filozófilálok az egész történeten, a szereplőkön mindenen. Bevallom kicsit meg is könnyeztem, hogy vége kész elolvastam így a segítségeteket szeretném kérni, hogy valami féle ifjúsági-könyvsorozatot vagy akár egy tinédzserekről szóló könyvet ajánlanátok!:)

#Könyv-Olvasás
2017. ápr. 8. 23:42
 1/7 anonim válasza:
Bábel :) nagyon jó ez is ! ^^
2017. ápr. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Bexi sorozat, nagyon nagyon jó <3 😍
2017. ápr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Utánuk néztem és külső megítélése alapján nagyon jónak tűnik.😃
2017. ápr. 9. 21:02
 4/7 anonim válasza:

Már az előttem lévők elmondták majdnem az összes LL könyvet, amit kihagytak az az Akkor Szakítsunk, de az egy kicsit depisebb/szomorúbb hangulatú. Viszont tudok az SZJG-hez hasonló könyeket ajánlani: - Hűvösvölgyi Suli (ez tényleg nagyon hasonló az SZJG-hez, sokak szerint kopi, de szerintem egyáltalán nem, ez is rohadt jó)

- Tükörlelkek

- Egy ikerpár titkos naplója

- Időfutár

- Az összes LOL könyv ( kiemelném a Cinder és Ella-t, örök kedvenc <3)

Remélem tudtam segíteni :DD

2017. ápr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is válaszod! Miután ajánlottad a ,,Hűvösvölygi Suli"-t utána is néztem és már a 4. részénél tartok.:-)
2017. ápr. 15. 12:19
 6/7 anonim válasza:

4 éve még én is ennyire odavoltam a SzJG-ért, szóval tudom, mit érzel most, mert nálam is ez a könyv indította el a könyvmolyságot. :D

A LOL könyveket én is nagyon ajánlom, viszont (attól függ, hány éves vagy), lehet, hogy egy idő után már sablonosnak fogod tartani őket (mint én), de ezeket nagyon ajánlom közülük:

- Kelly Oram: Szívzűrterápia strébereknek

- Kelly Oram: Csókelvonó kockáknak

- Kelly Oram: Cinder és Ella

Leiner Laura könyveit is nagyon ajánlom, mert bevallom őszintén, én szinte minden maradékot jobban szerettem egy fokkal, mint a SzJG-t, szóval hajrá. :D

Ezeket tudom még ajánlani, mert ezek nekem is nagyon tetszettek:

- Anne Banks: Poszeidón sorozat

- Becca Fitzpatrick: Csitt, csitt sorozat

- Kerstin Gier: Silber sorozat

- Kerstin Gier: Időtlen szerelem sorozat

- Simone Elkeles: Tökéletes kémia trilógia

- Tamara Ireland Stone: Time Between Us - Elválaszt az idő

Esetleg, ha egy apróval érettebbekre vágysz:

- Colleen Hoover: Slammed - Szívcsapás

- E. Lockhart: A hazudósok

- Jamie Mc. Guire: Gyönyörű sorscsapás sorozat

- J. L. Armentrout: Luxen sorozat

- John Green könyvei

- Kody Keplinger: The DUFF - A pótkerék

- Lisa de Jong: When it rains - Amikor esik...

Remélem segítettem. Ne hagyd abba az olvasást, mert jó könyvek mindig voltak, vannak és lesznek is ^^

2017. ápr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vadi új könyv, a Menő könyvek (Líra) adta ki: Erdős Zsuzsanna: Vedd már észre (ellenpontok sorozat 2. könyve) Tipikus romantikus kamasztörténet
2017. jún. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!