Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyarorszagon takarito...

Magyarorszagon takarito cegnel teljes munkaidoben dolgozo takaritok?

Figyelt kérdés
A fent emlitett szemelyt keresnem. Kulfoldon elek es dolgozom/tanulok es egy cikket keszulok irni, melyben felmernem a kulonbsegeket egy kulfoldi, illetve magyar takaritoceg, illetve annak dolgozoinak eletevel kapcsolatban. Ehhez keresek egy onkentes, rendkivul kedves szemelyt, aki szanna az idejebol ram es valaszolna par kerdesemre (valoszinuleg a kovetkezo par het folyaman, mivel az egesz cikk irasa es a kerdesek folyamatban vannak). A cikk eloszor angolul jelenne meg a blogomon, kesobb valoszinuleg magyarul is es teljesen anonim, szoval lehetsz teljesen oszinte minden kovetkezmeny nelkul, a diszkreciomra maximalisan szamithatsz! Amennyiben erdekel a dolog es szivesen resze lennel a kis kuldetesemnek, minden tovabbi hezitalas nelkul dobj nekem egy privat uzenetet es nagyon szivesen valaszolok en is barmilyen kerdesedre. :) Elore is oooriasi koszonet!

#munka #takarítás #blog #takarító cég #takarítói munka #takarítói állás
2017. ápr. 11. 05:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nincsen ilyen.

Max. 4 órásról hallottam, mellette még 6-8 órát feketén dolgozik ugyanott.

De van már 2 órás bejelentett is.

2017. ápr. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!