Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valakinek van tapasztalata...

Valakinek van tapasztalata esetleg a Hellinger-féle családállítással kapcsolatban? Azt mondják, hogy vagy javíthat a beteg állapotán vagy nem változtat semmit, azonban én mégis azt érzékelem, hogy sokkal rosszabbul érzem magam.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 14. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
58%

Tapasztalatom bár nincs benne, de elgondolkodtatóul annyit, hogy a legtöbb terápia esetén eleinte feljönnek lelki fájdalmak, és ez akár eleinte megnehezítheti a folyamatot, azonban pont a szembesülés az egyik lényegi eleme a lelki terápiáknak. Szóval lehet, hogy érdemes folytatnod, de neked kell eldöntened, mekkora lelki kockázatot ér meg.


Egyébként egyes fizikális terápiák esetén is hasonló a helyzet pl méregtelenítés, böjt, de nyilván

nem mindegy a módja, mert lehet rosszul is végezni terápiát.


Láttad a végzettséget igazoló papírját a terapeutának?

2017. máj. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem van tapasztalatom, nekem egy gyógyíthatatlannak vélt dolog tűnt el, de nem egy alkalom után, hanem 3 év alatt. Mivel más kezelést nem alkalmaztam - az orvos által előírtat se - csak erre gyanakodhatok. Ha hirtelen változást érzékelsz, az inkább csak véletlen egybeesés lehet más kiváltó okkal szerintem. Hirtelen romlást/javulást én még sose tapasztaltam fizikai állapotban ettől, és másoktól se hallottam ilyet.
2019. júl. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!