Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írjak neki ezek után, vagy...

Írjak neki ezek után, vagy hagyjam a rákba?

Figyelt kérdés
Szóval volt egy nagyon jó fiú barátom. Minden reggel rámírt, de az egyik nap nem tette. Írtam neki én. Flegma volt, ezért másnap már nem mertem. Szemrehányást tett, hogy miért nem írok. Ezért másnap megint írtam. Megint flegmult, és nem is tudtunk miről beszélni, pedig addig mindig ment. És hát ez így ment egy darabig...ha írtam bunkózott és nem volt miről chatelnünk,ha nem írtam szemrehányást tett. Egy idő után kezdtem félni, hogy elvesztem őt, ezért talán kicsit túlreagáltam, amikor látta, de nem válaszolt. Tegnap összevesztünk. Dióhéjban annyi, hogy próbáltam belőle kiszedni mi a baja velem, a végén már könyörögtem, hogy nyögje ki, mert mindig azt írta, hogy semmi baja velem, én meg hülye nem vagyok. Azt nyögte ki, hogy gyerekes vagyok. 15 évesen mit várt tőlem?! És akkor arról már ne is beszéljünk, hogy amit ő leművelt az 1000x gyerekesebb, mint amilyen gyerekes én valaha voltam. Sőt, nem is gyerekes, hanem rosszabb. Gyáva és álszent. Ahelyett, hogy még az elején őszintén elmondta volna mi baja, egyik napról a másikra elkezdett bunkózni. Amikor meg rákérdeztem, egyszerűen a képembe hazudott. Plusz egy ilyen apróság miatt feladta a barátságunk. Neki is vannak hibái, de én elfogadom őket, ha meg lenne egy, ami nagyon idegesít, akkor szólnék neki és megbeszélnénk...Viszont nekem hiányzik, mert nekem tényleg fontos volt. Én tényleg a barátja voltam, és most nem tudom elfogadni, hogy ilyen hirtelen lett vége..és így lett vége...és ezért lett vége...szeretnék neki írni, de nem tudom, hogy ezek után lenne -e értelme. Ő sosem volt igazán a barátom. Huhh...nem hiszem, hogy ezt bárki is végigolvasta, de ha mégis, akkor köszönöm. Ha meg nem, akkor legalább kiírtam magamból. :D

2017. ápr. 15. 08:51
 1/8 anonim válasza:

Nekem is volt egy nagyon jó barátom akinek, ha rossz kedve volt mindig bunkózott: egy idő után idegkikészítő és csak a saját kedved rontod el, mert mindig rajtad fogja kitölteni a dühét. Vagy épp leszar.

Megoldás: hagyd a fenébe.

Lehet, hogy nehéz de utána sokkal nyugodtabb életed lesz, az ilyenekért meg nem kár még ezer új barátot szerezhetsz.

2017. ápr. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Lehet igazad van :/

Köszi a választ :)

2017. ápr. 15. 09:23
 3/8 anonim ***** válasza:

Sajnos az ilyen embereket el kell engedni.

Most én is a saját példám hozom (remélem, nem baj): Volt egy nagyon jó barátom, minden nap találkoztunk, beszélgettünk stb. Az egyik pillanatról a másikra eltűnt, majd ismét felbukkant, megint eltűnt (nem válaszolt az üzeneteimre,hívásaimra), egy darabig próbálkoztam, de most már inkább hagyom.

Te is megpróbálhatod rendbe hozni a kapcsolatotok, de egy idő után rá fogsz unni, hogy csak te szeretnéd megmenteni a kapcsolatotok. Sajnálom, de ennek már nincs jövője. :á

2017. ápr. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Dehogy baj :D

Igazából ennek lehet, hogy tényleg nincs semmi jövője. :/

Azt elfelejtettem beleírni, hogy azt írta, hogy neki tök mindegy beszélünk -e...csak nem tom...olyan jó lenne, ha minden olyan lenne, mint régen. :/ Nah mindegy, köszi a te válaszod is, asszem tényleg el kell engednem.

2017. ápr. 15. 09:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha fontos volnál neki, keresne és nem viselkedne így főleg beszélgetés után.
2017. ápr. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, igazad van :c

Köszi:)

2017. ápr. 15. 10:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak ilyen "barátaim", onnantól kezdve, hogy csak Te nyelsz nagyokat, ő meg nem fogadja el a "hibáid", nem tekinthető barátnak. :/
2017. ápr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is így látom. Csak régebben úgy tűnt tényleg fontos vagyok neki, és ez egyik napról a másikra változott meg, amit nagyon furcsának találok. Köszi a te válaszodat is :D
2017. ápr. 15. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!