Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha cserediak programban...

Ha cserediak programban akarok reszt venni mit tegyed tobbi lent?

Figyelt kérdés
Szeretnek Nemetorszagba menni cserediaknak fel evre vagy 3 honapra viszont nem rudunk kifizetni milliokat erre..hallottam az osztondijorol h kb a negyedet v felet kell kifizetni ha azzal megyek...h lehet osztondijat nyerni ha nem vagyunk olyan szegenyek es nem vagyok olyan jo tanulo se?

#tanulás #pénz ##nemet ##osztondij ##nyelvatnulas
2017. ápr. 15. 15:05
 1/4 Pitbull-lecsó ***** válasza:
Kezdj el nagy iramban költeni, hogy szegényedjetek el. Akkor több pénzt kapsz majd ösztöndíjra.
2017. ápr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Először is fontos lenne, hogy most hanyadikos vagy, mert ugye az sem mindegy mikor megy ki az ember. Jövőre már pl nem tudsz menni szerintem, azok a jelentkezések már lezárultak, de 2 év múlva még simán van esélyed. Ha ez tényleg fontos neked, akkor kezdj el kicsit jobban tanulni, mert ez is beleszámít az ösztöndíjba, illetve ami még nagyon fontos, hogy annál a szervezetnél, amelyikkel szeretnél kimenni vállalj önkéntes munkát! Talán ez számít a legtöbbet, a tanulmányi átlagod kevésbé fontos ehhez képest, de persze az is számít. Szóval visszatérve az önkénteskedésre szerintem mindenképpen érdemes belevágni. Rengeteg új embert megismersz, köztük sok cserediákokat, így fejlesztheted a nyelvtudásod, és rájössz, hogy mennyire vagy képes egy adott idegennyelven kommunikálni, mert ugye ez nagyon fontos, ha cserediák szeretnél lenni. Egyébként pedig minél többet önkénteskedsz, annál nagyobb összegű ösztöndíjat kaphatsz, szóval hajrá!

ui: ha esetleg mégsem utazol ki, az önkénteskedés akkor is maximálisan megéri!!!!!:)

2017. ápr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Most vagyok 9.-es

köszönöm a válaszodat...

De én nem Budapesten lakok és nem nagyvárosban és nem tudom hogy így hogy oldható meg az önkéntesség....?

2017. máj. 13. 11:01
 4/4 anonim válasza:
Írtam privátban:)
2017. máj. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!