Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek Palácsik ( Vajna...

Szerintetek Palácsik ( Vajna ) Tímeát tényleg megverte és megerőszakolta Damu Roland?

Figyelt kérdés
Szerintem nem! Hallottam pár olyan esetrõl, mikor megerõszakoltak hölgyeket, de egyik sem viselkedett úgy, mint ez a nõ... Mármint, véleményem szerint akit megerõszakolnak, az nem megy férfiak közelébe sem hosszú ideig, vagy még a lakásából sem mer kimenni ( van ilyen )... Depresszióba esik, amibõl nagyon nehezen tud szabadulni. Ez a nõ meg 2 hét múlva már mással volt... Nem furcsa ez? Szerintem csak amiatt, csinálta, hogy pénzhez jusson. Hiszen Vajnának szemmel láthatóan több pénze van, mint Damunak. Ez a nõ meg számomra teljesen olyannak tûnik, aki anyagias. A lényeg, hogy szerintem csak szabadulni akart Damutól... Én nem hiszem el, hogy ez történt vele. Ti mit gondoltok? Lehet, hogy azért gondolom így, mert amúgy is utálom ezt a buta nõt? Nagyon idegesít, hogy okosnak képzeli magát, aztán az életben nem dolgozott semmiért... Szépségversenyek, meg nem tudom milyen baromságok szervezésével foglalkozik, mert máshoz nem ért... Ráadásul ezt is csak azért csinálhatja, mert Vajna nõje...
2017. ápr. 16. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Fogalmam sincs kikről van szó.

De azzal nem értek egyet, hogy ha valakit megerőszakolnak, remete férfi gyülőlő suicid személyiség lesz.

2017. ápr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Bocs, de ha neki(k) jó, nekem nem fáj!

Nem irigykedni kell, hanem keresni egy hasonlóan vonzó férfit.

( A házassági szerződést viszont nagyon alaposan át kell néznie, mielőtt aláírja a "vásárolt" fél.)

2017. ápr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kapott egy pár taslit, de Damu is, és nemi erőszak szerintem se történt.( ez csak az én véleményem az alapján, hogy végigkövettem az eseményeket, és amik megjelentek a médiában.) Mivel nem voltam ott, nem tudhatom,de elég fura egy sztori, az biztos.
2017. ápr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Lehet kapott egy nyaklevest Timike, de járt neki. Damu verzióját is olvastam egy interjújában, miután kiengedték a börtönből, valahogy annak ellenére hihetőbb, hogy sosem kedveltem ezt az embert. De erőszak szerintem sem történt. Timike ezt kitervelte, ezért összefeküdt sugar daddyvel, akinek még a bőre alatt is pénz van, és az lefizette a bírót, hogy Damu kóterba jusson. Timike nagyon jól színészkedik, olyan keserves sírást vágott le a Hajdú műsorában annó, hogy rengeteg ember elhitte. Csakhogy ez egy minden hájjal megkent nőszemély! Az pedig hamar kiderült, hogy hazudott a megerőszakolásról, mert 4 nőgyógyász négy különböző véleményt mondott, de emlékeim szerint egyik vizsgálat sem támasztotta alá a szexuális erőszak tényét. Timikét mindig is utáltam, szerintem egy szánalmas, felkapaszkodott kis picha. Oké, hogy vannak nagy korkülönbséges kapcsolatok is, -gondoljatok pl. Emmanuel Macronékra, akiken látszik, hogy szeretik egymást- de el nem tudom képzelni, hogy ez a némber szerelemből ment volna hozzá a hörcsögképűhöz. Alig mutatkoznak együtt, szinte külö élik az életüket, haggyukmá.
2017. aug. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
És ahogy valaki írta is, egy súlyosan bántalmazott és megerőszakolt nő jó ideig, akár hosszú hónapokig nem akar pasit látni. Azért két hét alatt ezt nem lehet feldolgozni, a környezetemben volt megerőszakolt lány, neki cirka 3 évébe telt, mire eljutott oda, hogy egyáltalán ismerkedni tudjon, és még akkor is pszichológus kezelte, antidepit és szorongáscsökkentőket szed a mai napig, mert pánikbeteg lett. Timike pedig mindenütt ott villog, semmiből ki nem maradna. Hiteltelen az ő verziója, egy számító, rosszindulatú r i n g y ó.
2017. aug. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Erőszakosság biztos történt , a tag 3szor volt bíróságon de mindig megúszta . Mind a 3 esetben ugyan ez volt a vád súlyos testi sértések , bezárás fenyegetés . Csak 1 nő vissza vonta a többi esetben nem lehetett teljességgel bizonyítani és ezért rövid felfüggesztettet kapott . Suttyó fazon a csóka , sírt hazudozott tagadott ahogy szokás a bűnösnek cigánynak meg pláne . Ebben az esetben az megerőszakolás is bizonyítást nyert . Nyílt titok a bíróságon és a színházi berkekben hogy egy őrjöngő alkesz tapló a színész és tud trükkösködni kibújni a felelősség alól ahol csak lehet . Lényegtelen milyen eszközzel segítettek fentről kívülről mert a tetű megérdemelte . Ismerősöm hasonló fazon , ostoba hízelgő alkesz és az összes csaját leverte , prostikhoz ár és bepróbálkozik minden csellel csalással . Érdekes füstösökkel kavar és együtt balhézik .
2018. febr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 everlight ***** válasza:
65%
Timi ku rva összeismerkedett a vén Vajnával ,valahogy meg kellett szabadulni Damutól.
2021. dec. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!