Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valakit bejelöltem facebookon?

Ha valakit bejelöltem facebookon?

Figyelt kérdés
Ha valakit bejelöltem facebookon és eddig még be lehetett mostmár csak követni bírom az mit jelent? meg akartam nézni ,hogy visszajelölt e de eltünk a jelölésem és ugye csak követni tudom. Ez mit jelent? letiltott?
2017. ápr. 16. 14:58
 1/5 FlashmanMC válasza:
Pontosan a választ én nem tudom, de nekem is vannak ilyenek. Valószínűleg arra következtetek, hogy betelt az ismerőseinek maximális száma. Vagy az is lehet, hogy nincs közös ismerősötök, és ez miatt nem tudtok ismerősök lenni, nekem is van ilyen. Barátommal egy közös ismerősünk sincs, mégsem tudom bejelölni. :D Remélem segítettem "valamennyire". :)
2017. ápr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
23 közös ismerősünk van. Lehet megkérdezem,egyik barátnőmet neki belehet e.
2017. ápr. 16. 15:02
 3/5 A kérdező kommentje:
És még egy kérdés: Ha valaki elutasította,hogy bejelöltem azt én látom? Ha igen hogyan?
2017. ápr. 16. 15:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az volt, hogy bejelölted, ő pedig visszautasította, aztán beállította úgy a profilját, hogy csak ő jelölhessen (igen van ilyen). Azt pedig nem tudod meg automatikusan, ha visszautasította a jelölést, csak úgy, ha újra rámész az adatlapjára és ismét az állt ott, mint mielőtt bejelölted "ismerősnek jelölöm".
2017. ápr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Facebookon be lehet állítani, hogy ne tudjanak bejelölni.Ezt hírességek csináljak, vagy olyanok akit sok mindenki jelöl, azért hogy ne kelljen több 100 kérést elutasítani.Viszont kövitni ugyanúgy lehet.
2017. ápr. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!