Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » MTA szerverről bant kaptam,...

MTA szerverről bant kaptam, hogy mehetnék vissza?

Figyelt kérdés

Bant kaptam egy MTA szerverről (1hónapost). Nem bejelentkezni nem enged be, alapból felmenni a szervere, IP cserét már megtettem, sőt újra is raktam a gépet már azóta, de még mindig nem jó, ugyanúgy ki vagyok banolva.

Mi lehetne a megoldás?



#MTA #ban #SZERVERBAN
2017. ápr. 16. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Az, hogy megvarod mig letelik az 1 honap. Valoszinuleg nem veletlenul kaptad, nem artana megtanulni hogy a tetteidnek kovetkezmenyei vannak.


Nem, allatira nem erdekel hogy _szerinted_ miert igazsagtalan a bannolasod es hogy miert csicskak az uzemeltetok.

2017. ápr. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
SDA
2017. ápr. 16. 23:04
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem mondtam ilyet hogy csicskák stb.. és igen szerintem igazságtalan ez a 1hónap.. nem tudom hogy neked most mit mond az, hogy mások 300perc börtönt kapnak durván egy olyan dologért amiért én meg még sokan az nap kaptak 1hónapot.
2017. ápr. 16. 23:06
 4/7 anonim ***** válasza:

A büntetés lényege a bűnhődés. Ha te még eközben is azon dolgozol hogy ki kellene játszani a szabályokat, amikor pont ugyanazért kaptál büntetést, el kellene gondolkodnod hogy ha lebuksz akkor nem 1 hónapra, hanem végleg kitiltanak.


Egy közösségi játékban az lenne a lényeg hogy te tiszteled a másikat és akkor téged is fognak. Ha te sem teszed, ők sem fognak. De ezt nehéz felfogni, inkább megkerülöd a tiltás és csak azért is visszamész (persze nem tudsz). Ez pedig nem közösségi felfogás, így eleve nincs is helyed ott köztük, mert nem tudsz a játékszabályok szerint játszani.

2017. ápr. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó, inkább hagyjuk.. szerintem te most azt hiszed, hogy hackeltem/nagyon rossz dolgot tettem.. ami nem így van, egyszerűen egy kisebb NONRP volt az egész, (enyhe mg), még mindig nem tudom, hogy neked ez mit mond.
2017. ápr. 17. 18:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha ezért bannolnak akkor eléggé szemét társaság lehet, nem biztos hogy megéri visszamenni. Lehet legközelebb véletlenül írsz valamit rossz helyre és megint kitiltanak - kár az energiáért és a bosszúságért.


A ban-megkerülés védelme általában elég jó a szervereknek, és ha mégis látják hogy te direkt megkerülöd a tiltást akkor kapsz majd egy végleges bant, és azt már jogosan.


Várd ki az egy hónapot, lehet addig találsz egy tízszer működőképesebb közösséget.

2017. ápr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hagyom is már az egészet azóta, kinézem, hogy mac id alapján kaptam bant.. azt meg nem tudom leváltani
2017. ápr. 18. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!