Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyit ér egy régi Laney...

Mennyit ér egy régi Laney gitárerősítő klónja?

Figyelt kérdés

Azt hiszem egy 60w-os klip ről lett másolva a tulajdonos szerint. Teljesen új és a csövek is.

Nem tudom hogy érdemes e megvenni. Leteszteltem, érdekes módon inkább rolling stone vintage hangja van és mellette hatalmasat szól. De mennyire lehet ezekben bízni hosszú távon?


2017. ápr. 17. 04:52
 1/4 anonim válasza:

A kérdés nyilván megválaszolhatatlan.

Annyit ér, amennyit valaki hajlandó adni érte.

2017. ápr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kérdés azért foglalkoztat mert hasonló árban van egy tranyós laney LX120RH ami szintén megfelelő lenne és nem tudom a kettő között eldönteni melyik lenne jobb. Nem metál stílusban gondolkozom hanem blues-ban. A klipp pedig egy jól megépített cucc, jó hanggal az utóbbi pedig univerzálisabb és kevesebb gondom lenne vele ami a karbantartást illeti.
2017. ápr. 17. 19:11
 3/4 anonim válasza:
A Klipp valóban egy nagyon jó tudsz, de kitudja mégis ennek mennyi köze van a Klipphez?
2017. ápr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül is megvettem 75-ért. Teljesen új az egész. Úgy látom Elektro 6ca7 végcsövek vannak és valamilyen orosz előfokok egy ecc83 közös kapcsolóval beépítve egy biztonsági dobozban. Partridge a két kisebb trafó a másik pedig egy új német. Nem szedtem szét de az eladó megmutatta belül hogy a végcsöveket tudom külön is állítani ha cserélni kell stb. Szép a belvilága, kívül inkább Marshall-os és nagyon jól szól. Maximum hangerőn olyan mintha még mindig volna benne gain, iszonyat hangos. Egy olcsóbb powerstate 4x12 lábával használom egyenlőre.
2017. ápr. 21. 04:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!