Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megromlott kapcsolat, mit...

Megromlott kapcsolat, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Én 15 éves vagyok, a barátom 16. 7 hónapja vagyunk együtt. Régebben mindig éjjel-nappal beszéltunk, szinte minden nap 2-3-ig iskolaidőben. Reggel hamar keltem, mikor hazaértem aludtam egy órát utána általában elmentem a barátaimmal. Mikor kinntvoltam velük szinte mindig függtem a telón, és ugyan ez a helyzet vele is. Egy ideje elkezdtünk veszekedni. Apróságokon akadunk fennt. A szüleim szigorúak és nem engedik, hogy betegye a lábát a házba mivel szerintük ez még nem nekem való és el is felejthetném. Mikor találkozunk általában csak sétálgatunk és beszélgetünk és csak néha-néha kerülünk olyan helyzetbe, hogy lehet több is.(semmi sex és egymáshogy sem nyúlunk olyan helyre) Mostanában alig beszélünk. Mindennapjaim része lett, hiányzik, hogy nem ír, de, ha meg ír csak veszekszünk. Mikor találkozunk meg mindig csak az utóbbi van és ezért kezd elunalmasodni. Nem tudom hozzá menni csak iszonyat ritkán mivel neki sem olyan a családja.
2017. ápr. 17. 23:32
 1/1 unco válasza:
Minél idősebbek leszünk,annál érettebben éljük meg a szerelmet. 10 év múlva,ha visszatekintesz,egészen máshogy látod majd ezt a helyzetet is. Véleményem és tapasztalatom szerint az önzőség okozza a kapcsolatok megromlását. Amikor fontosabb leszek én a másikná,és az amit én akarok. Az igazi szeretetteljes kapcsolatban is lehetnek veszekedések,de ezeket hamar a bocsánatkérés és a megbocsájtás követi. Mert akik szeretik egymást,nem bírnak "fasírtba" lenni egymással. Ha valaki igazán szeret,akkor keresi az alkalmat arra,hogy kapcsolatba lépjen veled. Nem tudom veletek mi a szitu,de tudni kell elengedni azt aki menni akar. Nem csak egyszer lehet szerelmes az ember életében. Viszont aki igazán szeret,azt tudni kell megbecsülni.
2017. ápr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!