Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történne, ha találnának...

Mi történne, ha találnának egy olyan embert, aki különleges képességekkel bír?

Figyelt kérdés

Felboncolnák? Vagy csak megvizsgálnák? Bezárnák, mert veszélyesnek tartanák? Elvinnék egy cirkuszba? Új fajként tüntetnék fel? Vagy szerintetek mi történne?

EZ EGY ELMÉLETI KÉRDÉS, TEHÁT NEM KÉREK AZ OLYAN VÁLASZOKBÓL, HOGY EZ HÜLYESÉG ÉS LEHETETLEN!!!


2017. ápr. 18. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Elöször definiáld a "különleges képessség" fogalmát. De - ha feltétezhetöen elö ember -, akkor hogy boncolnál fel?

Miért tartanák veszélyesnek? Embert NEM VISZNEK cirkuszba! ÚJ faj garantáltan nem lehet, mert egy faj nem EGY embert jelent.

2017. ápr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Laboratoriumban kiserleteznenek vele ahogy velem is.
2017. ápr. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van ilyen ember.

Minden ember különbözik kicsit - van, aki ráz, és van, aki ki tudja izzadni a higanyt.

Pontosan mi érdekel? Olyan nincs, akinek természetfeletti képessége van.

2017. ápr. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bármi, ami különlegesnek számít. Tudom, hogy lehetetlen meghúzni egy éles határvonalat a "normális" és az "abnormális" között, ha így nézzük, de mondjuk tud repülni. Vagy tüzet gyújtani a tenyerén. Na azzal már pl. veszélyes is tud lenni, ha bedühödik, és felgyújt valakit. Tudom, hogy ilyenek nem léteznek, de ez csak egy elméleti kérdés. Tehát kb. hogy reagálnának rá, ha valaki tényleg ilyen rendkívüli lenne? Mert szerintem simán lehet, hogy veszélyesnek tartanák, és ezért a többi ember érdekében bezárva tartanák. Gondolom meg is vizsgálnák, hogy miért és hogyan van ez. De pl. megölhetnék, hogy felboncolják teljesen a testét, hogy rájöhessenek a tudomány érdekében, hogy miért történik ez, vagy ez már sértené az alapvető emberi jogokat? Vagy a többi ember miatt mégis megtennék? Szerintetek?
2017. ápr. 18. 13:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Magyarországon nem foglalkoznának vele. Talán kicsit csodálkoznának rajta, de max meghívnák valami showműsorba, hogy mutassa be képességeit. Sokan csalónak tartanák, sokan zseniális bűvésznek, vagy előadóművésznek.Amerikába sem feltétlenül hinnék el azt amit csinál, és szerintem nem is kisérleteznének rajta. Annyira magas az emberek ingerküszöbe, hogy nagyon meg se lepődnek már semmin. Trükknek gondolnák, és mehetne fellépni,haknizni vele világszerte jó pénzért.
2017. ápr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!