Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiat puntorol szeretnek...

Fiat puntorol szeretnek velemenyeket, ha lehetseges. Kb.2002-es. Tetszik, szeretnem olyanra cserelni autom, de szerelo szerint draga hozza minden, ne vegyek olyat. Kinek van esetleg puntoja, irna rola?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 19. 11:13
 1/2 anonim válasza:
Hát akkor nagyon nincs képben a szerelőd. A családban több punto is van (nekem egy 2001-es sportingom volt). Szerintem olcsón fentartható autó, alkatrész van hozzá bőven bontott és új is. Én 56ezer kilométerrel vettem és 290ezerrel adtam el. Viszont sok szerelő lenézi és nem ért hozzá (meg máshoz sem), ezért sok belőle a ganyolt példány.
2017. ápr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 pitykejazmin válasza:
Hello nekem is ez van és nem cserélném másra.lLengőkar új 8500ft közép kategória két féktárcsa +betétek 12000ft új kipuff 8000ft új de nézz utánna aki azt mondja hogy drága hozzá minden az nem mond igazat.Sőt tuning cuccokat is lehet hozzá olcsón beszerezni.Nézz utánna és higgy magadnak.Nézd árt rendesen és ha jó vedd meg nem lesz baja.Bele fogsz szeretni.Üdv puntós.sok sikert.
2017. ápr. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!