Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebayen ha rendelek de nem...

Ancsii98 kérdése:

Ebayen ha rendelek de nem kapom meg a terméket és nem is válszol a levelimre akkor lehet jelenteni az eladót?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 20. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, hogy van olyan lehetőség, hogy ha X napon belül nem érkezik meg a termék, akkor visszakapod az árát, de nem tudom, hogy ez mindegyik vásárláskor így van-e.


Hány nap telt el a megrendelés dátumához képest?

Melyik országból rendeltél?

2017. ápr. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez még decemberben történt. Vártam 2 hónapot a termékre (Kínából) szállítási időre 3 hét volt írva és akárhány üzenetet írtam nem válszolt pedig sok terméke aukción volt....És azt jelezte a rendelésnél hogy feladta...Azóta már annyira nem izgat csak ha esetleg nagyobb értékben rendelnék mástól és ugyanilyen helyzetben lennék, lenne-e ilyen funkió hogy jelentés. Mert én eddig sehol nem láttam ilyen funkciót. :s

Elég sokszor rendelek és altalában ha nem jön meg a termék visszautalják az árát.:)

Ďe ő még válaszolni sem volt hajlandó...

2017. ápr. 21. 10:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Help & Contact menüpont.


[link]


Utána katt ide:

"Didn't receive an item"

[link]


Szerintem még próbáld meg ezt mindenképpen!

Így kiderül, hogy mi a helyzet ez ügyben!


Aztán majd írd meg, hogy mire jutottál, oké?


[link]


Lehet, hogy van egy határidő, amíg az ügyet intézheted, nem tudom, hogy az letelt-e már!

2017. ápr. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudsz angolul?
2017. ápr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen sajnos van határidő és letelt. Nem találom a régebbi rendeléseimet. De majd ha lesz megint ilyen helyzet kipróbálom és írom mi lesz/lett.:) Köszönöm azért!
2017. máj. 6. 03:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Szívesen!
2017. máj. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!