Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kiadásra szánt könyv Wattpadon?

Kiadásra szánt könyv Wattpadon?

Figyelt kérdés

Szóval igen, úgy áll a szénám, hogy amit eddig én a Wattpadon bűvészkedtem azzal kapcsolatban megfordult a fejemben, hogy kiadatnám. Ez lehetséges vagy a Wattpad miatt sajnálatos módon nem? (Más oldalon nincs fent.)

Elnézést az idióta megfogalmazásért, csak nemigen futja az időm arra, hogy hosszan kielemezzem a dolgot.



2017. ápr. 21. 18:54
 1/2 anonim válasza:
35%
Mármint konyvkent szeretnéd? Mert az nem hiszem higy lehetséges.. Gondolj bele a Miután milyen híres volt wattpadon, milliók olvastak. Szerintem hogy ki tudj adni egy ilyet ahhoz ugyancsak el kell érned a milliós/százezres nézettséget/olvasottsagot
2017. ápr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Csicsky ***** válasza:

Elküldtem privátban az írással kapcsolatos szakirodalom, linkek jegyzékét. Ezeknek a segítségével könnyebben fogsz boldogulni az írással (hasznos tanácsok kezdő és amatőr íróknak).


Ami a kiadatást illeti, most akkor azért szeretnéd kiadatni, hogy kapjál is valamit a könyvedért, vagy csak arról van szó, hogy jól jönne, ha papírformában is meglenne, hogy a rokonaidat ismerőseidet megajándékozd vele? Ebben az esetben ugyanis nem gond kis példányszámú magánkiadás formájában megoldani a kiadást. Ha meg nem a papírforma a lényeg és csak arról van szó, hogy valami „komolyabb“ helyen is elérhető legyen, akkor ajánlhatom a Magyar Elektronikus Könyvtárat (ide már én is küldtem be magánkiadásban megjelent verseskötetet).

2017. máj. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!