Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sokkal többet szeretnék...

Sokkal többet szeretnék olvasni, de a szüleimtől és a testvéremtől nem tudok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb, 3 órám van olvasni egy nap úgy, hogy teljes csönd van és senki nem zavar meg. Imádok olvasni és nekem ez a 3 óra édes kevés, de napközben főleg tesómtól nem lehet csinálni az ég világon semmit, 1,5 éves. Mi lenne a megoldás?

2017. ápr. 22. 08:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Foglalkozz egy kicsit a tesóddal. Amikor alszik, nyugodtan tudsz olvasni. A kicsik szeretnek a nagy testvér közelében lenni, azt teszik, amit ő - természetesen a saját szintjükön. ( Annak idején sokszor zavart a tesóm, de sok örömteli élményt is megéltünk együtt.)
2017. ápr. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én sokáig a trambulinban olvastam, amikor meg kijött hozzám a tesóm (ő idősebb mint másfél év) bementem. De, ha tényleg csak másfél éves akkor foglalkozz vele valamennyit, mert hát na. De így nem is zavarhat annyira, mert általában a szüleidnek kell foglalkozni velük, addig menj ki a kertbe, vagy, ha nincs egy közeli parkba vagy játszótérre (ott is vannak padok) és rövid időn belül könnyen koncentrálsz majd ilyen helyeken.
2017. máj. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!