Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet elintézni hogy...

Hogy lehet elintézni hogy felvegyenek a Móricz Zsigmond gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék ebbe az iskolába járni! Voltam szóbelizni is és az ideiglenes listában is benne voltam de sajnos nem vettek fel! szerintetek ilyenkor mit lehet tenni???

2017. ápr. 23. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor felvesznek a másodiknak megjelölt helyre
2017. ápr. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom nem csak oda jelentkeztél
2017. ápr. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az öcsém is így járt tavaly. Ha az ideiglenes listán nem voltál túl lemaradva az utolsó felvettől, és elsőnek jelölted be az iskolát, akkor irjál egy kérelmet az igazgatónőnek, hogy mindenképpen a Móriczba szeretnél járni, ez a szíved vágya és még irjál pár indokot, és akkor lehet, hogy felvesznek. Az öcsémet is igy felvették, és mindenki nagyon örült. Jól is tanul, szóval meghálálta, hogy felvették. A kérvényt minél hamarabb irjátok meg, mert mások is jelentkeznek még ilyen formában a Móriczba.
2017. ápr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem szeptember elsejen random gyere az evnyitora es ennyi :)))
2017. ápr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fellebbezés.

De nem ilyenkor.

Max átiratkozol félévkor.

2017. jún. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!