Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok tanácsot adni, hogy...

Tudtok tanácsot adni, hogy mit tegyek? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam (mind a ketten lányok vagyunk) aki állandóan piszkál, sérteget, kritizál.

Múltkor is vissza hallottam, hogy a hátam mögött le ku*rv*ázott, le cs*cská*ott, a rajzaimat (ki vannak rakva a suliban) kritizálta, akinek persze semmi tehetsége a rajzhoz.

Tegnap is tesiórán vádlin dobdam, őssze akart esni, és erőből gyomron dobott. Konkrétan az egyész lánycsapat vele kiabált óra végén az öltözőbe, mert ott is csak piszkálódni tudott. - ez nála úgy működik, hogy nekünk végig kell hallgatni azt amit Ő mond, de Ő már nem hallgat Minket végig, akkor az egyik (egyetlen) barátnőjével el kezd beszélgetni és rajtunk röhögnek.


Ezzel kapcsolatban az lenne a kérdésem, hogy pontosan ez nála miért lehet, (hozzáteszem nagyon ki volt közösítve egy jó pár évig -vajon miért...) miért teszi.


Bocsi a helyesírási hibákért.



2017. ápr. 25. 20:34
 1/2 Kazume válasza:

Azért csinálja mert féltékeny rád és neki csak ez az egyetlen fegyvere!!

Próbáld meg lecegőnek nézni meg ilyenek,velem is ezt csinálja egy bűnronda csaj. Én megpróbálok nem törődni vele.

2017. ápr. 26. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, :-)
2017. ápr. 26. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!