Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a különbség Facebookon a...

Mi a különbség Facebookon a Messengerbe való felvétel, és az ismerősnek jelölés között?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 26. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ismerősnek jelölsz valakit, az illetőnek két választása van, vagy elfogadja a jelölést, vagy visszautasítja. Ha elfogadja, az ismerősöd lesz, ha visszautasítja, nem lesz az ismerősöd.


Ettől függetlenül régen lehetett beszélgetni a Facebookon úgy is, hogy nem voltatok ismerősök egymással.


Ma már ez nem így megy.


Ha egy olyan emberke, aki nem az ismerősöd, üzenetet küld neked, de arra az üzenetre nem tudsz válaszolni. Ez azért van, mert... ööö... kockák, segítsetek, hogy írjam le ezt normálisan?


Sz'al van az a feltétel, hogy fel kel venned őt a Messengerbe. Ez a feltétel, olyan, mint egy ilyen biztonsági sáv, amíg ezt el nem fogadod, addig te nem tudsz üzenetet küldeni neki (mármint annak az emberkének, aki nem az ismerősöd). Ha ez a nem ismerős üzenetet küld, és elfogadod a felkérését, vagyis felveszed a Messengerbe, akkor már tudsz vele beszélgetni, ennyi.


(Egyébként az, hogy pontosan egy vadidegen embernek nem tudsz üzenetet küldeni, aki írt neked, nem az ő, hanem a te védelmedet szolgálja, s ugyanez fordítva is igaz)

2017. ápr. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. De szerintem fölösleges az usmerősnek jelölés, mert, ha feltudom vsnni Messengerbe, akkor mondegy, hogy az ismerősöm vagy nem. ugyem
2017. ápr. 27. 08:15
 3/4 A kérdező kommentje:
?*
2017. ápr. 27. 08:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Nos ebből a szempontból fölösleges, igen, hiszen ott is tudsz beszélgetni vele, csak a kérdésre próbáltam válaszolni :)
2017. ápr. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!