Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az normális, hogy kirúgással...

Az normális, hogy kirúgással fenyegetnek, mert lejátszottam kihangosítva a "we don't need no education" című számot?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, egy középsuliban vagyok rendszergazda. Az egyik gyerek kérésére rákerestem és elindítottam a fent említett számot. Majd az intézményvezető erélyesen kifakadt, hogy "Állítsa le, mert még a munkaszerződését is semmissé tétetem a tankerületnél!!".

2017. ápr. 27. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Az normális, ha valaki azt bömbölteti egy iskolában, hogy nincs szükségem tanításra?
2017. ápr. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon merész húzás, igaz, hogy bátor legényke vagy, de vannak határok a rendszer kritizálásában is.
2017. ápr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Mégis, mit gondoltál?
2017. ápr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

pedig a pink floyd egy klasszikus. millió vadabb szövegű dal van amiért egy szót sem szólnának, szerintem ezért sem illene.


Ui: ha jól végzik a munkájukat, akkor nem éreznék magukat sértve egy ilyen daltól.

2017. ápr. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Annak a számnak az a címe, hogy Another Brick in the Wall part 2


Azért nem mindegy, milyen körülmények között. Az évnyitón a Himnuszt megszakítva, vagy csak a szünetben a sulirádióban a halottpéz mellé?

Gondolom az utobbihoz áll közelebb az eset, valószínűleg egy komcsi hímvessző a vezető elvtárs, akit jól megszívatnék a helyedben, mielőtt otthagyom a helyet. Nem hiszem, hogy túl jó 118ezerért tintapatront cserélgetni a fénymásolóban :)

2017. ápr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
2017. ápr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

Én nem tudom, de nálunk volt olyan nap, talán a szerzőnek a szülinapja, amikor csomó ilyen számot lenyomtak, talán ez is köztük volt, és minden szünetben ezek mentek. És nem a diákok találták ki, hanem a tanárok.

Amúgy tényleg fogalmam sincsen. Hát nekem azért ez durva, de nem tudom, hogy ez mások szemében mennyire az. De gondolom, leállítottad, szóval nem lett belőle végülis baj. Meg amúgy, lehetne pl akár az is, hogy te nem tudtad, milyen szám az, csak a gyerek mondta, hogy te mit írj, vagy esetleg hirtelen nem ugrott be; mondjuk ez lehet gyenge lábakon álló érv is. Fogalmam sincs. Az a lényeg, hogy többet inkább ne csináld, meg ilyen téren talán kérd ki mindig kollégáknak a véleményét, hogy leadhatod-e a sulirádióban. És akkor tutira nem lesz belőle baj, és nem adsz le olyat, amilyet szerintük nem kéne. Finoman, csínján az ilyen számokkal.

2017. ápr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 milan092729 válasza:
100%
Szia szerintem nem normális,de az sem normális,hogy ezt a számot így felfújták.Az Another Brick in the wall egy szám egy olyan albumról ami egy történetet mesél el,ezért utálom,hogy amikor a suli ellen lázad valaki egyből ez a szám jön.Ha végighallgatná mindenki az egész albumot rájönnének,hogy ez nem teljesen szól a tanítás ellen.
2018. febr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is sulis rendszergazda vagyok, szoktam hasonló hülyeségeket csinálni.

Ráadásul meleg vagyok. :D 🏳️‍🌈

Szóval tanulj meg kiállni magadért életem.

27/F

2018. júl. 18. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!