Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy citromos sör miatt kijön...

Egy citromos sör miatt kijön a gyám hivatal?

Figyelt kérdés
A hétvégén buiztunk a haverokkal, és nagyon eldurvult a buli. Már megbontottuk a citromos sört. Ha kijött volna a mentő, hogy mosasson ki a sörtől, akior tényleg jött volna a rendőrség és a gyámhivatal, és elvettek volna anyuméktól?nagyon félek és soha többé nem fogok inni citromos sört, ha igaz. Kérlek komolyan válaszoljatok! (F/15)

2017. ápr. 30. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sejtettem, hogy ezen a hétvégén lesz a világvége, na és tessék! már meg is bontották a citromos sört!
2017. ápr. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Mégis, hány citromos sört ittatok, hogy egyáltalán felmerült ez?
2017. ápr. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, aki citromos sört iszik, az más galádságokra is képes.
2017. ápr. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 rebeka tibor válasza:
100%
Tesó ott voltam én is...Úgy meg voltam Részegedve,hogy csak na..én már a víztől bebasztam,a gyámot meg szardd le,veletek piálnának..
2017. ápr. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Hát ha annyira eldurvult a buli hogy az összes hubit vodkát és sört(vagy akármi más piának nevezhető folyadékot) megittátok, majd összehánytátok a lakást esetleg bebasztatok pár ablakot...na akkor lehet kijöttek volna.Mert ahhoz kelhetett egy szint ha még a citromos sör is szóba került xD
2017. ápr. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 rebeka tibor válasza:
100%
Megnéztem volna,hogy mi lett volna ha alkoholmentes sör is lett volna..igyatok amig fiatalok vagytok én ezt mondom.. s ha jönne a gyámügy akkor csak pammmm lekell fejelni,vágod a szitut tesóm?
2017. ápr. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked baracklé való, rostos.
2017. máj. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Már bontottátok a citromos sört? Ááá tesó, ezt nagyon nem kellett volna. Hogy fogsz így a szüleid szemébe nézni? Mit mondasz majd erről a gyerekeidnek, fognak-e még tisztelni ha a fülükbe jut mit tettél? Hihetetlen a mai fiatalság.
2017. máj. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy citromos sör miatt? Hát, azért az egy picit röhejes lenne.
2017. máj. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!