Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kényszer mániám van, mit tegyek?

Kényszer mániám van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem,hogy kényszer mániám van...lehet h kihatással van,hogy meghalt mind2 testvérem,és azóta egyedül vagyok...van barátom,akivel a kapcsolatom roszul indult,sokat idegesledtem es idegesledek,nagyon szerelmes vagyok bele,úgyérzem,ha elveszíteném nem élném túl...és ez miatt alakult ez ki...a kilincset megkell erintenem,nem mindegy,hogy rakom le a sminket,az üveget es barmilyen dolgot..mindent mielőtt lerakok megkell érintenem,ha nem teszem meg valami azt súgja,hogy összeveszek a pasimmal..es sok ilyen dolgot csinalok...és nem merem nem meg csinálni,mert félek,hogy tényleg összeveszünk...mit tegyek?tényleg összevesznénk,ha nem tenném meg? Nagy idegességgel jár ez az egész,mar sirva fakadok ettől az egésztől...

2017. ápr. 30. 23:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Fel kéne keresned egy pszichológust, mert ő a szakember neki van lélekbúvár diplomája.
2017. ápr. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!