Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ugye nem nézik hülyének közép...

Ugye nem nézik hülyének közép suliban azt aki, mindenhol egyedül áll, akinek nincs baráti köre, akit annyira levegőnek néznek, hogy reggel az osztály társai nem köszönnek? (9-dikes/L)

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 11:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem, viszont azt hülyének nézik, aki nem tud helyesen írni.
2010. máj. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Énis ilyen voltam, nem néztek levegönek mivel beszólogattak még az idegenek is.
2010. máj. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

El kell, h keserítselek...bizony "hülyének" nézik...

Ha pedíg meg sem próbál kapcsolatot teremteni az ien illetó, az ahhoz vezet, h egyre jobban elszigetelődik...


Amúgy, a helyesírásod tényleg hgy kivetni valót maga után...

2010. máj. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Nem, max fura. És tuti, hogy ki fog nézni magának egy társaság, aki rád fog szállni, mert más vagy mint ők. Szerintem nem igazán gondolnám azt, hogy hülye, max. azt, hogy különc. Antiszoc? Az is lehet eszembe jutna. 1-2 igaz BARÁT (!, nem haver!) nélkül nem lehet élni, szerintem legalábbis. :)
2010. máj. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Szia!

9.ben velem is kb ez volt. Csak nálam mondjuk úgy, hogy a lányok csinálták ezt és a fiúkkal barátkoztam. Aztán megismertem másokat a suliban, más osztályokból. Most már egy-két lánnyal is kijövök, de jövőre úgyis másik suliba megyek, úgyhogy mindegy. Egyébként iskolán kívül vannak barátaid? Te nem akarsz barátkozni velük vagy fordítva?

16/L

2010. máj. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
hülyének nem viszont beléd kötnek,megaláznak stb.
2010. máj. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekünk volt a legjobb osztályunk már az 1-2. héten mindenki haverkodott mindenkivel, most ballagtunk, ne tudjátok meg milyen osztály lettünk xD
2010. máj. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szegény :(
2010. máj. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Szerintem nem .. én speciel szeretek egyedül lenni..

Szerintem a fiuknak is igy jobban bejössz, mert nem félnek odamenni hozzád mert a barátnőid ott vannak veled..

Ne keseredj el..

PRÓBÁLJ BARÁTKOZNI!

mosolyogj még azokra is akiket utálsz.!

Ez nálam bevált

jóleszminden nyugodj meg.

2010. máj. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
iskolán kívül sincsenek, barátnőim még fium se volt soha.XDXD
2010. máj. 15. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!