Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak combbol es hasbol?

Hogyan fogyjak combbol es hasbol?

Figyelt kérdés
Segitséget szeretnék kérni, 14 eves lany vagyok 60 kilo, 176 centi.. erzem a felesleget hason combon, megkapom mindennap hogy hogy nezek ki... Elsosorban olyanokat szeretnek kerni akiknek sikerult fogyni sokat.. Persze mindenkinek varom a valaszat/segitseget.. A celom 53 kilo korul van.

2017. máj. 1. 15:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy csak ugy MINDENHONNAN?????
2017. máj. 1. 15:55
 2/4 anonim válasza:

Van egy jó kis módszer amit a hajdani tánctarárom mutatott:


A belsõcombot és a hasizmot erõsíti.


Remélem sikerül érthetõen leírnom.


Elõször a hátadra fekszel és felemeled a két lábad, keresztezed õket 2szer aztán széttárod és újra kereszt.


Ezt megcsinálod egy párszor minden nap.


Remélem érthetõ voltam. Ha nem akkor esetleg írhatsz hogy próbáljam meg újra.


De azt ugye tudod hogy az izom nehezebb a hájnál?

Szóval tornával valószínûleg csak a megnyerõ külsõt fogod elérni és szerintem nem is kell több, de ez a te dolgod. (na mindegy)

2017. máj. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én 170 centiméter vagyok és 54 kiló, vékonynak számítok, így neked az 53 szerintem kevés, de nem tudom milyen a csontozatod, stb. Én 64-ről fogytam le ennyire, és egészségesen étkeztem meg sportoltam mellette. Gondolom ezzel nem mondtam újat, de sajnos csodaszer nem létezik.
2017. máj. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom!!
2017. máj. 1. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!