Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem mondani néhány...

Tudnátok nekem mondani néhány maffiaszervezetet?

Figyelt kérdés

Egy készülő regényemhez lenne rájuk szükségem. Utánanéztem már, de főleg nagyobbakról írnak, kisebbeket csak néhányat találtam. Főleg olasz, orosz bűnügyi csoportok érdekelnének, de ha mondanátok néhány nem annyira híres japán yakuza csoportot, azt is megköszönném! ^^

És természetesen értelmes válaszokat várok :)



2017. máj. 2. 16:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Hóvirág maffia, kéregető maffia.
2017. máj. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Gyros maffia
2017. máj. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat légyszí, fontos lenne ^^”
2017. máj. 2. 16:55
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Fidesz
2017. máj. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Sajnálom, csak magyar maffiákat ismerek, olyanokat amiknek nyomát is látom.


Hóvirág maffia volt a Bükk lábánál, kivitték furgonnal a sok csövest, rohadt nagy mennyiségű virágot szedettek velük, egész hegyoldalakat, beköttették velük, majd a városba lefuvarozták őket, hogy árusítsanak egész nap, nap végén pedig összeszedték őket és a vásárlásból befolyt pénzt.

Erre jött az a lépés, hogy a hóvirágot a védett növények közé sorolták 10eft eszmei értékkel, megszüntetve a szezonális szervezett bűnözést.


Budapesten csövesekkel ugyan ez a helyzet. Megtervezve különféle műsorral/repertoárral rendelkező, különféle stílusú csövest raknak ki úgy elosztva, hogy a forgalmas helyeken biztosan legyen egy olyan, akivel szimpatizál a potenciális adakozó.

Naponta 12-14 órára hülyét csináltatnak a csövikből, még megérkezik a váltás. Naponta 2-5 alkalommal körbejárnak, beszedik a pénzt, ha túl sok van.


Lehet, hogy kicsit unalmas a valóság, de ez van.


Nem sokat tudok a gyroszosokról, de tudom, hogy fel van osztva az is, nagyon kevés olyan gyroszos van, aki független és nem adózik. Nem gyakori az erődemonstrálás, néha bevernek egy-egy boltot.


Fenyő gyilkosságról olvashatsz, ő egy régebbi arc volt.


A mai maffiákról nehéz infót szerezni, a kutatómunkához szerintem ez is értékes információ. Kivéve, a felszámolt maffiákat.

2017. máj. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Látom, ezen az oldalon nem találni normális, értelmes választ adó embert... Ha már nem tusról semmi hasznosat írni, csak ez a trollkodás megy, akkor lehet szépen tovább görgetni. Nem kell figyelembe venni a kérdést, írni sem, mert ilyen idióta, viccesnek szánt dolgokra nem vagyok kíváncsi. Köszi. Mellesleg még mindig várom a választ, csak remélem, ezúttal értelmeset is kapok.
2017. máj. 2. 17:39
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha Neked a #5 válaszában leírtak idióták és viccesek, akkor a valóságról halvány fogalmad sincs. Ezért inkább mesekönyvet írj! Bár ahhoz sem árt némi kutatómunka...
2017. máj. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem találtam viccesnek, de egyáltalán nem a kérdésemre kaptam választ. Világosan leírtam, hogy pontosan milyen bűnügyi szervezetek neveit szeretném. Neveket kértem, mint a japán Yamaguchi-gumi például... Ehhez képest egyetlen normális válasz nem érkezett eddig.
2017. máj. 2. 18:06
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem mellesleg megköszönném, ha a kötekedni vágyó emberek lógva hagynának :) Köszi.
2017. máj. 2. 18:07
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötekedésből írtam.

A kereső jó segítség lehet, pl.:

[link]

2017. máj. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!