Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitcsináljak magammal szerinte...

Mitcsináljak magammal szerintetek?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok és már 5-ször voltam pszichiátrián,azért mert megvédtem magamat mert visszaszóltam,és az van hogy öngyilkosságról gondolkodom mert a szüleim már hatodjára akarnak berakni azért mert visszakérdezek sokszor,de azért kérdezek vissza mert bántanak,tesóm azt mondta hogy kerülnék vissza,azért mondta ezt mert én csak megszeretgettem.Segítsetek kérlek mert nagyon magam alatt vagyok az előbb is sírtam.Isten hogy tudna nekem meg segíteni?Komolyan mondom van amikor már nem szeretek élni mert főleg apukám már hatodjára beakarnak rakni,nincs semmi boldogság az életemben.Én azt kívánom hogy senki ne érezze azt át mint én.Ötödjére azért mert megvédtem magam,most hatodjára meg hogy visszakérdezek pedig ezért nem vagyok beteg.Hogy legyen boldog az életem?Előre is köszönöm!
2017. máj. 2. 18:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!